اخبار اقتصادی

سیگار؛ تنها محصولی که ارزان است و صف هم ندارد تحریم هم نیست!

معاون بهداشت وزارت بهداشت آمار های مصرف و همچنین عوارض جبران ناپذیر استعمال سیگار و قلیان را تشریح کرد و گفت: چگونه ما در همه چیز تحریم هستیم، به جز تنباکو و سیگار و خیلی راحت می آیند و فراوری می نمایند و کسی هم با آن ها کاری ندارد.

26 خرداد 1400

حرکت در مرزهای دانش مستلزم تمرکز بیشتر بر پژوهش است

خبرنگاران/خراسان رضوی استاد گروه زیست شناسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: هرچه آموزش کمتر و تمرکز اساتید دانشگاه و اعضاء هیأت علمی بر پژوهش بیشتر باشد، شرایط برای حرکت در مرزهای دانش مهیاتر خواهد بود.

26 خرداد 1400

پول باج از دست هکرهای شبکه سوخت رسانی آمریکا پرید

گرداننده گروه باج افزاری دارک ساید خاطرنشان کرد کنترل سرورهای خود و بخشی از پولی که از باج گیری به دست آورده بود را از دست داده است.

25 خرداد 1400

وزارت خزانه داری آمریکا 3 نهاد و 13 کشتی روسیه را تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه آدینه سه نهاد و 13 کشتی روسیه که در پروژه خط لوله نورد استریم 2 فعال هستند را به لیست تحریم های خود اضافه نمود.

24 خرداد 1400

پرداخت بیش از 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان لرستانی

مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان گفت: بیش از 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان لرستانی پرداخت شد.

23 خرداد 1400

کاهش نسبی فوتی های کرونا

شمار فوتی های ناشی از کرونا در روز شنبه به نسبت روز قبل کاهش داشت.

21 خرداد 1400

شناسایی 2 هزار و 789 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی، تملک واحد تولیدی نباید منجر به تعطیلی آن واحد گردد

خبرگزاری خبرنگاران- قائم مقام ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری گفت: براساس اعلام بانک مرکزی و وزارت امور مالی و دارایی، 2 هزار و 789 واحد فراوریی تا سرانجام آذر 99 به تملک 16 بانک در آمدند.

21 خرداد 1400

باشگاه پرسپولیس: دلیل این همه تبعیض سازمان لیگ چیست؟، چرا قبل از هر دربی ما را تحت فشار می گذارید

شائبه های مختلفی از جمله حمایت زیرکانه بعضی عوامل در سازمان لیگ از چند باشگاه را در اذهان متبادر می سازد؛ موضوعی که عبور از آن، بدون داشتن دلایل عاقلانه هرگز میسر نیست.

10 خرداد 1400

کشف 277 دستگاه ماینر قاچاق در یک ساختمان مسکونی

تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم از کشف 277 دستگاه استخراج ارز دیجیتال که به صورت غیرمجاز تهیه و در ساختمانی مسکونی نگهداری می شد، اطلاع داد.

9 خرداد 1400

قیمت دلار امروز پنجشنبه 1400، 02، 09، دلار عقب نشست

خبرنگاران : بازار آزاد امروز شاهد کاهش 160 تومانی قیمت دلار است که به 23,490 (بیست و سه هزار و چهارصد و نود) تومان رسید.

7 خرداد 1400

200 میلیون واکسن کرونای فیک در دنیا، از مسیری که وزارت بهداشت می گوید، واکسن بزنید

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با تاکید بر ثبت اطلاعات واکسن هایی که وارد کشور شده و تزریق می شوند در قسمتی به نام داشبورد در سامانه تی تک، گفت: حدود 200 میلیون واکسن فیک و تقلبی در جهان فراوری شده و دارد فروخته می گردد؛ در ایران هم متاسفانه...

4 خرداد 1400

بالاخره خوراک به مرغداری ها رسید ، خاتمه وقفه 50 روزه تحویل خوراک

به گزارش خبرنگاران، اوایل بهار سال جاری بود که کاوه زرگران، عضو اتاق بازرگانی ایران از توقف واردات خوراک دام و طیور به دلیل اختلاف نظر دو وزارتخانه صنعت و کشاورزی خبر داده بود.

3 خرداد 1400

خطیبی: دولت برای توسعه زیرساخت صنعت نفت کار خاصی نکرد ، در صورت لغو تحریم، چه کشورهایی مشتری نفت ایران خواهند بود؟

مدیر اسبق بین الملل شرکت نفت گفت: لازمه ارتقای توان صادراتی نفت ایران، افزایش سرمایه گذاری در حوزه توسعه زیر ساخت های مرتبط با نفت ازجمله ساخت پتروپالایشگاه و پتروشیمی است، در غیر این صورت ...

29 اردیبهشت 1400

نخستین اظهار نظر عراقی درباره سفر ظریف به بغداد

نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق دو هدف اصلی برای سفر فردای وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به بغداد برشمرد و هرگونه ارتباط این سفر به پرونده مذاکرات هسته ای ایران را رد کرد.

29 اردیبهشت 1400

واکنش سیدجلال به لقب سوپرمن؛ من فقط یک بازیکن هستم

در ورزش حرفه ای بالا رفتن سن یک ورزشکار به معنای انتها فعالیت حرفه ای او خواهد بود اما در این میان استثناء هم وجود دارد.

25 اردیبهشت 1400

انگیزه های آنکارا از روابط با لیبی

مجموعه ای از اهداف سیاسی، مالی و نظامی، موجب آن شده که لیبی در استراتژی سیاست خارجی ترکیه برای آفریقا و شرق مدیترانه، اهمیت بالایی پیدا کند.

23 اردیبهشت 1400

راز صدا های عجیب در منزل و حرف های عجیب 9 صاحبخانه

تهران (پانا) - بی شک بسیاری از ما در خانه صداهایی را شنیده ایم که متعلق به خودمان نبوده یا چیزهایی را گم نموده ایم که کمی قبل تر درست در جایی تعیین آن را دیده بودیم. در چنین شرایطی ممکن است کمی گیج بشویم یا با فرض اینکه چه اتفاقی در حال رخ دادن است کمی هم بترسیم.

18 اردیبهشت 1400

پیش بینی آینده اینترنت ایران در سال 1400

در اولین روزهای سال جدید ایرانی ها هستیم؛ در اولین روزهای قرنی جدید و به طور طبیعی دوست داریم خبر خوبی از آینده بشنویم یا آینده ای بهتر و روشن تر و خوب تر تصور کنیم.

14 اردیبهشت 1400

سیستم حمل ونقل کشور باید توسط یک متولی معین اداره گردد

نایب رئیس کمیسیون حمل ونقل و لجستیک اتاق ایران معتقد است: دولت در سال 1400 و با قید فوریت باید به منظور سروسامان دادن به شرایط حمل ونقل کشور یک متولی تعیین در این حوزه تعیین کند.

13 اردیبهشت 1400

رجا به دنبال راه اندازی قطار های 5 ستاره جدید خبرنگاران

شرکت حمل و نقل ریلی رجا با افزایش تعداد بازسازی ها و راه اندازی قطار های 5 ستاره، به دنبال خدمات دهی بیشتر و بهتر است.

12 اردیبهشت 1400
تعداد: (496)