اخبار اقتصادی

رشد مالی انگلیس ماه نوامبر به منفی 0.3 درصد رسید

خبرنگاران: مرکز آمار انگلیس در گزارشی اعلام نمود که رشد مالی این کشور در ماه نوامبر برای نخستین بار از سال 2012 به منفی 0.3 درصد رسیده است. رشد مالی در بسیاری از بخش های مهم مالی این کشور در حال حاضر در سطح صفر درصدی یا منفی قرار گرفته است.

6 اسفند 1398

ثبت نام کنندگان مسکن ملی تا چند روز آینده پالایش می شوند

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نتایج پالایش و آنالیز اطلاعات ثبت نام کنندگان تا چند روز آینده نتایج اعلام خواهد شد، گفت: برای واجدین شرایط پیامک تایید ارسال خواهد شد.

4 اسفند 1398

توسعه گردشگری در استان فارس به نقاط شاخص محدود نشود

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: نباید شعاع دید تنها به چند منطقه گردشگری شاخص و فعال محدود گردد بلکه ظرفیت های گردشگری باید در تمام نقاط استان ارتقا یابد.

3 اسفند 1398

تکنیک مواجهه با رکود مسکن در حومه تهران

خبرنگاران: فروشنده های مسکن در حومه تهران به دنبال مواجهه با رکود سنگین در بازار معاملات خرید وفروش واحدهای مسکونی به یک تکنیک جدید متوسل شده اند. طی روزهای اخیر در برخی از آگهی های مربوط به خرید وفروش مسکن در برخی مناطق و شهرهای حومه تهران،عباراتی...

2 اسفند 1398

خواب تازه جانسون

ایرنا نوشت: نخست وزیر انگلیس قصد دارد تا پس از خروج رسمی این کشور از اتحادیه اروپا تیم جدیدی را روی کار بیاورد که مسئول مذاکره بر سر آینده رابطه این کشور و قراردادهای تجاری با اتحادیه اروپا شود.

1 اسفند 1398

بازدید 100 توریست خارجی از پارک ملت بهشهر

خبرنگاران: دبیر ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی شهرستان بهشهر گفت: از ابتدای آغاز مسافرت های نوروزی ، تا به امروز بیش از100 توریست خارجی کشورهای اروپایی از محوطه تاریخی پارک ملت بهشهر بازدید کردند.

30 بهمن 1398

آمادگی استان گیلان برای خدمت رسانی به مسافران در روزهای پایانی تابستان

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گیلان با اشاره به تراکم جاده های استان در روزهای پایانی فصل تابستان گفت: هدف ما این است تا تسهیلاتی را فراهم کنیم که سفر گردشگران بدون دغدغه انجام گردد.

30 بهمن 1398

رشد معاملات و قیمت مسکن در آذر، قدرت خرید متقاضیان پایین است

در حالیکه این روزها قدرت خرید مسکن متقاضیان رو به افول گذاشته است گزارشها از بخش مسکن به خصوص بازار مسکن نشان می دهد که فرایند نزولی قیمتها متوقف و حتی رشد داشته است.

29 بهمن 1398

حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی

شرکت مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با خرید 20 هزار تن از محصولات باغداران و کشاورزان گیلانی، از آن ها حمایت می نماید.

28 بهمن 1398

چشم طمع دولت به برداشت از صندوق توسعه ملی کشور را به لبه پرتگاه می برد

دبیر کل جامعه اسلامی دانشجویان گفت: چشم طمع دولت به برداشت از صندوق توسعه ملی کشور را به لبه پرتگاه می برد. هر چند که این دولت از انجام اقداماتی که کشور را به خطر می اندازد، هیچ ابایی ندارد.

28 بهمن 1398

راه اندازی پایانه های صادراتی در کنار هر شهرک گلخانه ای در خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی از راه اندازی دو پایانه صادراتی توسط تشکل ها و بخش خصوصی اطلاع داد و گفت: رایزنی و طرح اولیه اجرا شده و برنامه ریزی نموده ایم در کنار هر شهرک گلخانه ای یک پایانه صادراتی راه اندازی کنیم تا...

26 بهمن 1398

سرمایه در گردش، مشکل کارخانه داروسازی بایرافلاک است

خبرنگاران/لرستان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سرمایه در گردش، مشکل کارخانه داروسازی بایرافلاک ازناست.

24 بهمن 1398

رئیس مجلس لبنان: أمل و حزب الله انعطاف زیادی به سعد الحریری نشان دادند

رئیس مجلس لبنان ضمن اعلان اینکه جنبش های امل و حزب الله تا لحظه آخر سعی در قانع کردن سعد الحریری برای تشکیل دولت داشتند، توضیح داد، از حسان دیاب نخست وزیر مکلف حمایت همه جانبه خواهد شد.

23 بهمن 1398

ایران به دنبال قلب تپنده اقتصاد جهان است، نگاه به شرق سیاست جدیدی نیست

سفر روحانی به شرق آسیا به عنوان نگاه به شرق تعبیر شد. این رویکرد پیش از این در مورد کشورهای همسایه وجود داشت اما حالا وسعت بیشتری گرفته است.

23 بهمن 1398

خرید و فروش سیاه زیرپوست شهر، درخواست پدر پیوند کبد ایران

نقل بِده و بِستانی است که چوب حراج می زند بر پیکر انسانیت و اخلاق؛ تجارتی سیاه که یک سوی آن محتاج جان است و سوی دیگر محتاج نان...

22 بهمن 1398

ایجاد مرکز فرماندهی مشترک شورای همکاری خلیج فارس در ریاض

فارس نوشت: دولت سعودی امروز (یکشنبه) توافق ساخت مقر فرماندهی واحد نظامی شورای همکاری خلیج فارس در ریاض را با دبیرخانه این شورا امضاء کرد.

21 بهمن 1398

معترضان به خانه دیاب رسیدند، عکس

فارس نوشت: ده روز پس از آنکه حسان دیاب مأمور به تشکیل دولت جدید لبنان شده تعدادی از معترضان لبنانی در برابر منزل وی تجمع کردند و خواهان کناره گیری او شدند.

20 بهمن 1398

ملاقات مهم مهدی تاج با اینفانتینو و شیخ حمد برای حل مشکل انتقال وجه

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در قطر دیدارهایی را با رئیس فیفا و رئیس فدراسیون فوتبال قطر داشته است تا برای حل مشکل انتقال وجه چاره ای اندیشده گردد.

20 بهمن 1398

آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته

لغو تمام پروازهای تاجیکستان به چین، تغییر فهرست کتب و سازمان های ممنوعه در ازبکستان و تقویت همکاری کشورهای همسود در حوزه هوا-فضا، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

19 بهمن 1398

راهنمای جامع سفر به یونان

یونان مقصد ایده آلی برای یک سفر به یاد ماندنی است؛ نه تنها به خاطر سواحل زیبا و نفس گیر، معماری منحصر به فرد و غذاهای لذیذ محلی بلکه به این دلیل که هزینه ها در یونان نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین تر است و سفر به این کشور زیبا، بسیار مقرون به صرفه...

19 بهمن 1398
تعداد: (204)