اخبار اقتصادی

خاله سارا: خیلی خطرناک بودم، دو بادیگارد مسلح داشتم

اسمش بهناز است، ولی خاله سارا صدایش می کنند. خاله سارا امروز، زن خطرناک دیروز شهر بود. دو مرد مسلح همیشه در کنارش ایستاده بودند تا او مواد مخدری که در گوشه شهر وزن می کرد را در دست معتادان بگذارد.

13 خرداد 1399

سفر به آلمان و راهنمای مکانهای تفریحی و توریستی آن

سفر به آلمان : اگر دوست دارید کشور آلمان را بشناسید و با جاذبه های تفریحی و توریستی آلمان آشنا شوید بهتر است با ما در این مقاله از وب سایت خبرنگاران همراه باشید. کشور آلمان با موسیقی و هنر مثال زدنی اش بسیار مشهور است به این کشور که دارای مکانهای قدیمی...

11 خرداد 1399

کمالوندی: رونمایی از 122 دستاورد هسته ای به علت شیوع کرونا به تعویق افتاده است

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در حوزه تحقیق و توسعه به خصوص غنی سازی عملا هر نوع و تعداد سانتریفیوژ را می توانیم بسازیم و به سطحی رسیده ایم که می توانیم آن ها را صنعتی کنیم.

11 خرداد 1399

تاکید نماینده مجلس عراق بر ضرورت خروج نظامیان خارجی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، حسن فدعم نماینده مجلس عراق بر ضرورت خروج نظامیان خارجی از این کشور تاکید نمود.

10 خرداد 1399

روزنامه عربی چاپ لندن؛ کرونا به مفهوم دنیا اول و سوم خاتمه داد

یک روزنامه عربی چاپ لندن با توجه به عملکرد ضعیف کشورهای اصطلاحا دنیا اول در مهار کرونا نوشت، کرونا خرافاتی را که نظام بهداشتی کشورهای اروپایی و آمریکایی را پوشانده بود، کنار زد و معین شد چندان هم پیشرفته نیستند.

9 خرداد 1399

رحمانی فضلی و نمکی فردا به مجلس می آیند

وزرای کشور و بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه برای ارائه گزارش فردا به مجلس می آیند.

8 خرداد 1399

عابدینی: تاج و ساکت علیه نبی به AFC خط داده اند

امیر عابدینی که سال ها نفر اول باشگاه پرسپولیس بوده، از کارشکنی برخی از مدیران سابق فدراسیون پرده برمی دارد و با صراحت می گوید که تاج و ساکت علیه دبیر کلی نبی به کنفدراسیون فوتبال آسیا خط داده اند.

4 خرداد 1399

خبرنگاران دور جدید فروش های اینترنتی از 16 فروردین

تهران - خبرنگاران- قائم مقام وزیر صنعت، از آغاز مرحله دوم فروش های اینترنتی از فردا (16فروردین) با هدف حمایت جدی از واحدهای صنفی خبر داد.

3 خرداد 1399

کرونا در اروپا، نظارت پلیس آلمان بر محدودیت ها، احتمال گرسنگی میلیون ها انگلیسی

در سایه شیوع کرونا در اروپا که منجر به نظارت 500 نیروی پلیس آلمان به قواعد ضد کرونایی در پایتخت این کشور شده است، نتایج یک آنالیز از احتمال گرسنگی میلیون ها انگلیسی پیامد شیوع کرونا در این کشور خبر می دهد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران پیشگیری از کرونا در ضایعات جمع کن ها سهم شرکت های جمع آوری ضایعات

مشهد- خبرنگاران- یک فعال مالی و محیط زیست در قوچان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا سهم شرکت های جمع آوری ضایعات، پیشگیری از ابتلای افراد جمع کننده ضایعات به این ویروس است.

1 خرداد 1399

کرونا در عربستان ، حضور در محل کار برای سعودی ها ممنوع شد !

دولت عربستان از کارکنان بخش دولتی و خصوصی خواست تا در خانه باقی بمانند.

29 اردیبهشت 1399

ممانعت از پژوهش های کاذب و نمایشی رویکرد دوره جدید دانشگاه آزاد است ، بازنگری شیوه نامه انتشار کتاب

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: جلوگیری و ممانعت از انجام پژوهش های کاذب و نمایشی و کمی گرایی صرف در انتشار مقالات، یکی از رویکرد های دوره جدید این دانشگاه است.

29 اردیبهشت 1399

1000 واحد مسکونی تا به امروز به مددجویان امداد تحویل شده است

خبرنگاران: مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: 160 هزار واحد مسکونی از سال 85 تا به امروز در اختیار مددجویان زیر پوشش این نهاد قرار گرفته است.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 200 تُن میوه شب عید در مریوان و سروآباد توزیع شد

سنندج - خبرنگاران - 200 تُن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در آستانه سال جدید براساس قیمت مصوب در غرفه های از پیش معین شده در شهرهای مریوان و سروآباد توزیع شد.

18 اردیبهشت 1399

حفظ باغات قصردشت بدون نظارت و مشارکت عمومی ناممکن است

رئیس شورای شهر شیراز گفت: باغات قصردشت بدون نظارت عمومی و مشارکت مردم و دلسوزان حفظ نخواهد شد، مساله تخریب باغات قصردشت از جمله مواردی است که وسوسه سودجویان و درآمد های میلیاردی تهدیدی همیشگی برای آن محسوب می گردد.

16 اردیبهشت 1399

رهایی از تله فقر با ابزارهای مدرن مالی

اقتصاد ایران برای رهایی از رکود تورمی نیازمند بسته هایی است که بدون افزایش تورم به خروج از رکود منجر شود. این بسته خروج از رکود باید از جنس سیاست های انبساطی باشد. چرا که اکنون بخش خصوصی برای سرمایه گذاری اقدام نمی کند و نرخ رشد تشکیل سرمایه در 8 سال گذشته...

15 اردیبهشت 1399

قیمت روز مسکن 1397، 07، 06، معامله 155 میلیونی آپارتمان در تهران

آنالیز معاملات روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی 130 متری در اراج ازگل به قیمت 2 میلیارد و 470 میلیون تومان و یک واحد 100 متری در یافت آباد به قیمت 155 میلیون تومان فروش رفته است.

10 اردیبهشت 1399

از احداث نقاهتگاه 400 نفره برای بهبودیافتگان کرونا تا توزیع روزانه 1000 دست لباس ایزوله

بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده، بنیاد مستضعفان علاوه بر توزیع روزانه 1000 دست لباس ایزوله در بیمارستان های درگیر کرونا در تهران، 2 مرکز نقاهتگاهی با ظرفیت 400 نفر برای بهبودیافتگان کرونا احداث کرد.

9 اردیبهشت 1399

تلاش پاکستان برای کاهش روابط اقتصادی با هند در اعتراض به کشتار مسلمانان

دولت اسلام آباد در اعتراض به کشتار وحشیانه مسلمانان هندی پیشنهاد واردات سموم دفع آفت از هند را رد کرد.

9 اردیبهشت 1399

نخست وزیر کانادا امروز با ترامپ ملاقات می نماید

نخست وزیر کانادا و رئیس جمهور آمریکا امروز(دوشنبه) با یکدیگر ملاقات و درخصوص مسائلی از جمله تجارت و همکاری های دو جانبه تبادل نظر می نمایند. دو طرف همچنین در نشستی درباره زنان نیز شرکت خواهند کرد.

8 اردیبهشت 1399
تعداد: (280)