اخبار اقتصادی

سرعت رشد تورم ایران در میان 10 کشور نخست دنیا

رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید اقتصاد کشور بدون استفاده از ظرفیت بخش خصوصی از دشواری هایی که امروز به آن ها دچار شده، خارج نخواهد شد.

26 مهر 1400

سقوط آزاد شبکه نسیم در روزهای بدون خندوانه و دورهمی

آن طور که شواهد نشان می دهد شبکه نسیم بدون خندوانه و دورهمی کفگیرش به ته دیگ خورده است! این موضوع چندان غلو شده و بزرگ نمایی شده نیست. کافیست کنترل تلویزیون را برداشته و آن را بر روی شبکه نسیم قرار دهید. اگر ساعت ها تلویزیون تان بر روی این شبکه قرار گیرد...

21 مهر 1400

حفظ اشتغال بیش از 24 هزار نفر در لرستان

خبرنگاران/لرستان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تا به امروز 21 هزار و 58 فقره پرونده برای حفظ اشتغال 24 هزار و 681 نفر با اعتباری بالغ بر 196 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت شده است.

10 مهر 1400

پرتلیج کمپینگ یا چادر زدن بین زمین و هوا چیست؟

شاید تا به امروز چیزهایی راجع به پرتلیج کمپینگ شنیده باشید. این کار تجربه خوابیدن و کمپینگ در حالیکه از دیواره صخره یا درخت آویزان هستید را برایتان به ارمغان خواهد آورد. کوهنوردان، صخره نوردان و ماجراجویان در سنگ نوردی هایشان برای استراحت از این شیوه...

3 مهر 1400

تور ارزان برزیل: رئیس جمهور واکسن نزده برزیل در نشست مجمع عمومی سازمان ملل حضور پیدا می نماید

ژایر بولسونارو، رئیس جمهور برزیل با وجود عدم واکسینه شدن در برابر بیماری کووید، از حضورش در نشستهای مجمع عمومی سازمان ملل طی روزهای آینده در نیویورک اطلاع داد.

27 شهریور 1400

سلبریتی ها باید مالیات فرهنگی بدهند

زندگی امروز- رد پای سلبریتی ها در همه جا دیده می شود. فضای واقعی؛ اما این روزها جای خودش را بیشتر به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داده است. برای همین سلبریتی ها بیشتر از آن که در جهان واقعی ما حضور داشته باشند، رفتار و کنش و واکنش هایشان هر لحظه در جهانی...

26 شهریور 1400

هلیوم، سرمایه ای عظیم که تلف می گردد ، واردات هلیوم، به جای استخراج آن

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش یکی از اعضای اتاق بازرگانی گفته بود ایران با وجود این که دخایر هلیوم بسیار غنی دارد اما از آن به درستی استفاده نمی کند؛ همین هم باعث شده وجود این گاز و فرصت استفاده از آن تبدیل تهدید گردد.

25 شهریور 1400

خودرو بخریم یا نخریم؟ ، آیا وقت خرید خودرو است؟

به گزارش خبرنگاران، احتمال آزادسازی واردات مشروط خودرو، وعده فراوری سه میلیون دستگاه خودرو، صفر شدن معوق خودروسازان در تحویل خودروهای پیش فروش، شروع دوباره پیش فروش خودرو و فروش اقساطی بعضی خودروها همه از مهمترین اتفاقات چند روز اخیر بازار خودرو بود...

23 شهریور 1400

اعتراف بهاره رهنما به پولکی بودن !

خبرنگاران:ویدیو منتشر شده از بهاره رهنما بازیگر زن مشهور که از علاقه مند بودن به پول و جذابیت خود می گوید.

22 شهریور 1400

حمایت از بخش خصوصی شاه بیت تحقق اهداف دولت است

استاندار فارس با بیان اینکه مدیریت بیماری کرونا و رسیدگی به معیشت مردم دو اولویت اصلی دولت و رئیس جمهور است، گفت: حمایت از بخش خصوصی شاه بیت تحقق این دو هدف مهم است.

20 شهریور 1400

نیاز سالانه کبک به مهاجر چقدر است؟

استان کبک کانادا برای داشتن اقتصاد قوی، به دو برابر مهاجر بیشتری نسبت به تعدادی که اکنون جذب می کند احتیاج دارد. کبک که دومین استان بزرگ کاناداست در سال های اخیر سالانه از حدود 50 هزار مهاجر استقبال کرده است و از این لحاظ بعد از انتاریو در رتبه دوم قرار...

18 شهریور 1400

نرخ تورم بهار 1400 اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، مرکز آمار ایران اعلام نمود که در فصل بهار 1400 نسبت به فصل قبل، کمترین تورم فصلی فراوریکننده مربوط به بخش فراوری، انتقال و توزیع برق و بیشترین تورم فصلی مربوط به بخش معدن بوده است.

17 شهریور 1400

مرکز اپلیکیشن نویسی ایران کجاست؟

زندگی امروز / اگر می خواهید بدانید در چه استانی و با چه تیم و روشی میتوانید بیشترین عایدی را از اپلیکیشن نویسی کسب کنید این گزارش را از دست ندهید.

15 شهریور 1400

رشیدی کوچی: واکسیناسیون عمومی باید به سرعت پیش برود

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید نمود: باید هرچه سریعتر جمعیت کشور علیه کرونا واکسینه شوند، البته مردم هم باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی کوشا باشند.

11 شهریور 1400

10 ارز دیجیتال را بیشتر بشناسیم

10 ارز دیجیتال برتر را در این مقاله بر اساس جایگاه بازار به ترتیب برای شما کاربران مورد بررسی قرار دادیم.

9 شهریور 1400

گره صدور کارت بازرگانی باز نشد، دلار خودرو را گران کرد، زنگ خطر تامین معیشت مردم

صفحه نخست روزنامه های مالی امروز را در این خبر مشاهده می کنید.

6 شهریور 1400

قوانین حوزه صادرات احتیاج به پایش دارد

رئیس کنفدراسیون صادرات پایش قوانین وضع شده طی 3 سال گذشته را از جمله مطالبات فعالان بخش صادرات از دولت سیزدهم دانست.

3 شهریور 1400

هواوی وعده داده که با وجود تحریم ها تاج و تخت بازار موبایل را پس می گیرد

رییس هیأت مدیره هواوی اعلام کرده که این شرکت با وجود تحریم های آمریکا می تواند تاج و تخت بازار موبایل را پس بگیرد. در دولت دونالد ترامپ، هواوی تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا در نظر گرفته شد و در لیست سیاه وزارت بازرگانی آمریکا قرار گرفت.

30 مرداد 1400

کشف گنجینه ای از سکه های دوهزار ساله در لندن

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کشف گنجینه ای از سکه های دوهزار ساله در لندن صورت گرفت.

11 مرداد 1400

نقطه صفر مسکو کجاست؟

مسکوی شگفت انگیز، مرکز کشور روسیه، شهری عظیم است که قلمرو ای به مساحت 2511 کیلومتر مربع را در بر داشته و بیش از 12 میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر مرکز میراث فرهنگی، گردشگری، مالی و سیاسی کشور به تعداد می رود.

10 مرداد 1400
تعداد: (535)