راز صدا های عجیب در منزل و حرف های عجیب 9 صاحبخانه

به گزارش مجله سفرنامه دبی، تهران (پانا) - بی شک بسیاری از ما در خانه صداهایی را شنیده ایم که متعلق به خودمان نبوده یا چیزهایی را گم نموده ایم که کمی قبل تر درست در جایی تعیین آن را دیده بودیم. در چنین شرایطی ممکن است کمی گیج بشویم یا با فرض اینکه چه اتفاقی در حال رخ دادن است کمی هم بترسیم.

راز صدا های عجیب در منزل و حرف های عجیب 9 صاحبخانه

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، در این گزارش کوتاه مشاهده می کنید که چگونه بعضی افراد می توانند مستأجر مخفیانه بعضی خانه ها شوند و از این موقعیت حتی سوءاستفاده نمایند. پس بهتر است نسبت به این ماجرا و قفل کردن در و پنجره ها برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی دقت بیشتری داشته باشیم.

در سال 2008 یک مرد 57 ساله تصور می کرد کسی در خانه شان وجود دارد و از مواد غذایی و وسایل آن ها مخفیانه استفاده می نماید او در خانه دوربین نصب کرد و دید یک زن به سراغ یخچالش می رود پلیس به آنجا سر زد اما تمام درها و پنجره ها قفل بودند. خاتمه آن ها وارد خانه شدند و پس از تجسس فراوان زنی را در قفسه بالای کمد دیواری یافتند که مدت ها در آنجا زندگی می کرد.

در سال 2012 تریسی به خاطر صداهایی که گاها می شنید احساس می کرد او و 5 فرزندش تنها کسانی نیستند که در این خانه زندگی می نمایند و اتفاقا همینطور هم بود. همسر سابق او که 12 سال پیش از هم جدا شده بودند در اتاق کوچک زیرشیروانی زندگی می کردند و پس از جستجوهای پلیس یافت شد. تریسی نفهمید که همسر سابقش چگونه به خانه او وارد شده و از کی در آنجا مخفیانه زندگی می نماید.

در سال 2017 یک خانم صدای قدم زدن کسی را بالا سر خود حس کرد از صاحبخانه جویا شد و فهمید صدا متعلق به آنان نبوده است. پس از حضور پلیس در اتاق زیر شیروانی یک مرد یافت شد که با پتو و ملحفه هایش در آنجا زندگی می کرد. پلیس نتوانست بفهمد او چه زمان آنجا حضور داشته اما معین شد که وی از در وارد نشده بود.

در سال 2016 دیویس والمن صداهای عجیب و غریبی را از اتاق زیرشیروانی شنید، او پیش از این متوجه تغییراتی که در خانه اش رخ می داد مثل خاموش یا روشن کردن چراغ ها شده بود. والمن به اتاق بالا رفت اما در قفل بود او در زد و پرسید کسی آنجا هست؟ یک زن در را باز کرد اما هیچ یک از سؤالات صاحبخانه را جواب نداد و بلافاصله از آنجا رفت. وسایل او پس از رفتنش در اتاق زیر شیروانی یافت شد.

در سال 2013 تعدادی از دانشجویان که متوجه تغییراتی در محل اقامت خود شده بودند در حالی که فکرش را هم نمی کردند، شخص دیگری را در زیرزمین پیدا کردند. او هم یک دانشجو بود اما آن ها نمی دانستند چطور وارد آنجا شده و جالب اینجاست حتی قبلا هم او را دیدار نموده بودند ولی تصور می کردند یک بازدیدنماینده یا مهمان بوده است.

در سال 2013 یک پیرزن 73 ساله متوجه شد که گرمایش خانه اش به اندازه کافی خانه را گرم نمی نماید. پس از آنالیز های فراوان، تعمیرکار متوجه شد شخصی دیگر در زیر خانه او زندگی می نماید و با ایجاد کردن مجاری از گرمایش خانه استفاده می نماید. پیرزن بسیار شوکه شده بود چون هرگز متوجه شخص دیگر در خانه اش نشده بود.

این بیشتر شبیه یک کلاهبرداری است. کاترین تازه از سفر برگشته بود و به منظور چک کردن لوله ها به خانه جدیدی رفت که قرار بود به آن نقل مکان کند اما در کمال تعجب دو زن غریبه را در خانه خود دید که یک کلاهبردار، خانه را به آن ها اجاره داد بود.

در سال 2014 در چین یک مرد سوراخی را در آشپزخانه خود دید و سپس متوجه مردی شد که در اتاق زیر شیروانی خانه او زندگی می نماید. او بلافاصله با پلیس تماس گرفت. مرد غریبه بارها و بارها پول های صاحبخانه را برداشته بود و زمانی که او نبود به راحتی در خانه زندگی و برای خود پخت و پز می کرد.

در سال 2012 خانواده دونووانی که برای مأموریت کاری به شهر دیگری رفته بودند پس از بازگشت دیگر نتوانستند به خانه خود بروند چرا که خانه شان توسط رافائل و رونیکا اشغال شده بود و آن ها اسنادی داشتند مبنی بر اینکه خانه را خریده اند. با گذشت ماه ها خاتمه این خانواده توانستند به سختی خانه خود را پس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1777

به "راز صدا های عجیب در منزل و حرف های عجیب 9 صاحبخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز صدا های عجیب در منزل و حرف های عجیب 9 صاحبخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید