رضایی: همه چیز به بازی با قطر بستگی دارد، دیدار عمان محکی جدی برای ما است

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران: بازیکن تیم ملی ایران معتقد است که به دلیل کیفیت تیم ملی عمان، دیدار تدارکاتی مقابل این تیم محکی جدی و خوب برای رویارویی با قطر محسوب می گردد.

رضایی: همه چیز به بازی با قطر بستگی دارد، دیدار عمان محکی جدی برای ما است

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی تور دبی ارزان، غلامرضا رضایی پیش از شروع تمرین صبح امروز (پنجشنبه) تیم ملی که برای رویارویی با قطر در رقابت های مقدماتی جام جهانی و همچنین دیدار تدارکاتی با عمان آماده می گردد، گفت: روز گذشته 2 جلسه تمرین خوب را برگزار کردیم و امروز هم 2 جلسه دیگر تمرین می کنیم. فکر می کنم در حال حاضر تیم ملی شرایط خوبی دارد و سایر بازیکنان هم باید جمع شوند تا با تیمی کامل کارمان را ادامه دهیم.

مهاجم تیم ملی درباره دیدار تدارکاتی برابر عمان گفت: فکر می کنم تیم عمان هم تیم خوبی باشد و با توجه به چند بازی که از این تیم دیدم، احساس می کنم حتی از قطر هم بهتر هستند. این دیدار تدارکاتی می تواند محکی جدی برای ما باشد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین گفت: انشاا... تا بازی برابر قطر همه تیم آماده خواهد بود و امیدوارم که مصدوم نداشته باشیم و با شرایط خوب به مصاف این تیم برویم. مهمترین بازی ما برابر قطر خواهد بود و اگر در این بازی پیروز شویم خود به خود شرایط صعودمان به جام جهانی مساعد خواهد شد.

رضایی درباره شرایط روحی و روانی تیم ملی نیز یادآور شد: در حال حاضر در شرایط حساسی قرار داریم و باید اتفاقات گذشته را فراموش کنیم. مردم ایران و مطبوعات باید یک دل تیم را به سمت آرامش کامل ببرند. همانطور که گفتم دیدار برابر قطر از حساس ترین بازی های ما محسوب می گردد و همه چیز در راه صعود به جام جهانی ما به این دیدار بستگی دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 13 شهریور 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 432

به "رضایی: همه چیز به بازی با قطر بستگی دارد، دیدار عمان محکی جدی برای ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: همه چیز به بازی با قطر بستگی دارد، دیدار عمان محکی جدی برای ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید