فروریختن بخشی از یک مدرسه در شوشتر در پی گودبرداری غیراصولی

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران/خوزستان در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی مبنی بر فرو ریختن یک مدرسه در شوشتر روابط عمومی آموزش و پرورش شوشتر توضیحاتی را ارائه داد.

فروریختن بخشی از یک مدرسه در شوشتر در پی گودبرداری غیراصولی

به گزارش تور دبی ارزان، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان شوشتر در پی گودبرداری غیر اصولی در کنار مدرسه غیردولتی در این شهرستان، قسمتی از این مدرسه صبح امروز، 15 آبان ماه فرو ریخت. به اطلاع می رساند این مدرسه از جمله مدارس غیردولتی شهرستان شوشتر است که مالکیت آن نیز به موسس محترم مدرسه تعلق دارد.

در روزهای گذشته تذکرات شفاهی از سوی مدیریت آموزش و پرورش شوشتر به موسس محترم، مبنی بر ناایمن و خطرآفرین بودن ساختمان مدرسه ارائه شده بود و همچنین بر اساس پیش بینی های کارشناسی آموزش و پرورش مبنی بر خطرآفرین بودن مدرسه در تاریخ 14 آبان، دستور رسمی آموزش و پرورش طی نامه ای کتبی مبنی تخلیه و عدم بهره برداری آموزشی از ساختمان مدرسه به موسس محترم داده شده بود و بنابر این دستور، مقرر شده بود که هیچگونه فعالیت آموزشی در این واحد غیردولتی از تاریخ فوق الذکر انجام نگیرد.

شایان ذکر است، این اتفاق صبح روز 15 آبان ماه در حالی رخ داده است که این روز تعطیل رسمی بوده و پیش از آن نیز فعالیت مدرسه به دلیل خطرآفرین بودن ساختمان از سوی آموزش و پرورش ممنوع اعلام شده بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 700

به "فروریختن بخشی از یک مدرسه در شوشتر در پی گودبرداری غیراصولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروریختن بخشی از یک مدرسه در شوشتر در پی گودبرداری غیراصولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید