مرد ایرلندی ، 17 میلیون بیننده طی 5 روز

به گزارش تور دبی ارزان، در حالی که تنها 5 روز از نمایش ایرلندی در نت فلیکس می گذرد، این فیلم را 17.1 میلیون نفر تماشا کردند.

مرد ایرلندی ، 17 میلیون بیننده طی 5 روز

به گزارش خبرنگاران، مهر به نقل از ورایتی نوشت: مرد ایرلندی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی در 5 روز اول نمایشش به صورت آنلاین در شبکه نت فلیکس 17.1 میلیون نفر تماشا کننده داشت.

  • درباره مرد ایرلندی | بازگشت خدایان سینما

در این فیلم مافیایی که با اقبال وسیع منتقدان روبرو شده است، رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پشی بازی نموده اند.

  • 10 قاب از آخرین ساخته مارتین اسکورسیزی | مرد ایرلندی

در مقایسه با این فیلم، برد باکس یا جعبه پرنده فیلمی با بازی ساندرا بولاک در اولین هفت روزی که در دسترس نهاده شد پیروز به کسب 26 میلیون تماشاگر در آمریکا شده بود. این فیلم توسط نت فلیکس از 21 تا 27 دسامبر 2018 چنین مخاطبی به دست آورد.

ایرلندی 27 نوامبر با اکران محدودی در سینماهای آمریکا کارش را آغاز کرد و در سینماهای دیگر کشورها نمایش بیشتری داشت.

این فیلم از 25 نوامبر تا یکم دسامبر یعنی 5 روز نخست اکرانش توسط نت فلیکس پیروز به کسب بیش از 17 میلیون نفر تماشاگر آنلاین شده است. گفته شده آمار تماشاگران کامل فیلم در آمریکا 13.2 میلیون نفر بوده است. این رقم کمتر از جعبه پرنده با 16.9 میلیون نفر تماشاگر در همین بازه زمانی و بیشتر از ال کامینو دیگر فیلم نت فلیکس با 8.2 میلیون نفر تماشاگر است.

به این ترتیب آیا می توان گفت مرد ایرلندی پیروزیت بزرگی برای نت فلیکس بوده است؟ شاید باید منتظر ماند تا اطلاعات بیشتری درباره مخاطبان این فیلم به دست آید.

این فیلم با بودجه 175 میلیون دلاری ساخته شده و تاکنون با اقبال زیادی در فصل اهدای جوایز سینمایی روبرو شده است.

مرد ایرلندی 2 ساعت و 29 دقیقه ای در اولین روز اکرانش 751 هزار تماشاگر در آمریکا داشته که فیلم را به طور کامل تماشا نموده اند و در برگیرنده 18 درصد تماشاگران یک روز نت فلیکس بوده است. فیلم روز آدینه بیشترین تعداد تماشاگر را جذب نموده و 930 هزار نفر آن را تماشا کردند.

گفته شده جعبه پرنده در هفته اول نمایشش در سراسر جهان 45 میلیون نفر تماشاگر داشت.

برمبنای مرکز اطلاعات سینمایی نیلسن، بیشتر تماشاگران ایرلندی مردان مسن بوده اند. این اطلاعات نشان می دهد 20 درصد تماشاگران این فیلم را مردان بین 50 تا 64 سال تشکیل داده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 بهمن 1398 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 760

به "مرد ایرلندی ، 17 میلیون بیننده طی 5 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد ایرلندی ، 17 میلیون بیننده طی 5 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید