مسعود ابراهیم زاده: تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای بازگشت ماست، انتظار کسب این نتایج را نداشتیم

مسعود ابراهیم زاده، مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تأکید کرد که تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای آنهاست تا برای ادامه رقابت ها، خودشان را تقویت نمایند.

مسعود ابراهیم زاده: تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای بازگشت ماست، انتظار کسب این نتایج را نداشتیم

مسعود ابراهیم زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد عملکرد ضعیف ذوب آهن در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: عملکرد تیم ما قابل دفاع نبود و خودمان هم انتظار نداشتیم که چنین نتایجی را کسب کنیم. در برخی از بازی ها خودمان اشتباه کردیم و البته گاهی اوقات هم بدشانس بودیم. در ضمن سال جاری بابت اشتباهات داوری خیلی اذیت شدیم. همه ما در این مدت کوشش کردیم که نقاط ضعف و مسائل را به کمترین حد ممکن برسانیم، ولی متأسفانه نشد و نتایج خوبی نگرفتیم.

وی ادامه داد: همه ما به اندازه خودمان مقصر هستیم و صندلی واقعی ذوب آهن این نیست که در پایین جدول قرار داشته باشیم. وقتی منصوریان جانشین نمازی شد فرصت زیادی نداشت تا روی مسائل فنی و تاکتیکی کار کند و بازی ها نیز فشرده بود، اما تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای بازگشت ماست و باید نقاط ضعف مان را رفع کنیم. ما باید در نیم فصل دوم خودمان را بالا بکشیم تا حداقل در سرانجام لیگ سال جاری صندلی خوبی داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به سؤالی در مورد عملکرد خودش در نیم فصل اول لیگ برتر توضیح داد: عملکرد من بد نبود، ولی سال جاری بدشانس بودیم و وقتی هم تیم نتیجه نمی گیرد، این موضوع در عملکرد بازیکنان تأثیرگذار است. ما نباید دنبال مقصر باشیم و مهم این است که همه کوشش کنیم تا در نیم فصل دوم این نتایج را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 196

به "مسعود ابراهیم زاده: تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای بازگشت ماست، انتظار کسب این نتایج را نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود ابراهیم زاده: تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای بازگشت ماست، انتظار کسب این نتایج را نداشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید