اسناد باشگاه های ایران زیر ذره بین AFC

به گزارش تور دبی ارزان، اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای در صورت تخلف با جریمه 20 هزار دلاری و احضار به کمیته اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا مجازات می شوند.

اسناد باشگاه های ایران زیر ذره بین AFC

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کنفدراسیون فوتبال آسیا از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال تعهدهای محکمی گرفته و از آنها خواسته در آنالیز اسناد باشگاه ها با دقت و وسواس زیادی عمل نمایند.

AFC به اعضای این کمیته اعلام نموده در صورت بروز تخلف احتمالی از سوی اعضای این کمیته در ارائه اسناد غیرواقعی جهت صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه ها برخورد انضباطی قاطعی با آنها صورت می گیرد.

در صورتی که تخلف اعضای این کمیته در ارائه اسناد باشگاه ها ثابت گردد تمامی اعضا نفری 20 هزار دلار جریمه خواهند شد. ضمن اینکه این اعضا به کمیته اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز برای اتخاذ تصمیم های دیگر احضار خواهند شد.

این سخت گیری ها قطعا باعث خواهد شد که اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای تمامی اسناد باشگاه ها جهت دریافت مجوز حرفه ای را زیر ذره بین ببرند و دیگر با مماشات با باشگاه ها رفتار نخواهند کرد. غلامرضا بهروان رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای است و مدیرانی چون کاظم اولیایی و سعید عباسی نیز در این کمیته عضویت دارند.

در گذشته بعضی باشگاه ها با ارائه اسنادی غیر واقعی به کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث شدند که جریمه ای 120 هزار دلاری گریبان گیر فوتبال کشورمان گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1476

به "اسناد باشگاه های ایران زیر ذره بین AFC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسناد باشگاه های ایران زیر ذره بین AFC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید