مسائل زیست محیطی شهرک چرم تبریز آنالیز شد

به گزارش تور دبی ارزان، مدیر کل دفتر هماهنگی امور مالی استانداری آذربایجان شرقی در این نشست با تاکید بر ضرورت توجه به مسائل زیست محیطی در شهرک های صنعتی گفت: در عین رعایت حال صنعتگران و تولیدکنندگان باید موارد زیست محیطی به عنوان یک مطالبه عمومی مورد توجه قرار گیرد.

مسائل زیست محیطی شهرک چرم تبریز آنالیز شد

طاهر روحی با اشاره به ایجاد فضای سبز طی یک سال اخیر در شهرک چرم گفت: با وجود اینکه سال گذشته در مورد ایجاد فضای سبز در این مجموعه اقدامات قابل توجهی اجرا شده است اما میزان فضای سبز در این شهرک کافی نیست و لازم است ایجاد فضای سبز مشجر با گونه های سازگار با شرایط اقلیمی منطقه مورد توجه تمامی سازمان های ذی ربط قرار گیرد.

روحی رعایت مولفه های زیست محیطی در واحدهای فراوریی چرم را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و اظهار کرد: باید کلیه واحدهای فعال در چرم شهر مجهز به پیش تصفیه شوند در غیر اینصورت اداره کل حفاظت محیط زیست طبق ضوابط با این واحد ها برخورد می نماید.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از فراوری در شرایط سخت مالی گفت: با توجه به شرایط سخت مالی که فعالانه صنعت، فراوری و اقتصاد با آن درگیر هستند در عین رعایت حال کارفرمایان باید مسائل زیست محیطی نیز مورد توجه قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 257

به "مسائل زیست محیطی شهرک چرم تبریز آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل زیست محیطی شهرک چرم تبریز آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید