نشان روابط عمومی هوشمند و سایبر به همراه اول اعطاء شد

به گزارش مجله سفرنامه دبی، در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، همراه اول پیروز به دریافت نشانهای ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی شد.

نشان روابط عمومی هوشمند و سایبر به همراه اول اعطاء شد

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور بزرگان، صاحب نظران و فعالان این صنعت برگزار و از برگزیدگان روابط عمومی ایران در بخش ها و سطوح مختلف تجلیل شد.

هیأت داوران این جشنواره، با عنایت به ارزیابی های صورت گرفته از میان تمامی شرکت ها و سازمان های فعال، روابط عمومی همراه اول را شایسته دریافت نشان های ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی به دلیل درخشش در ابعاد هوشمند و سایبر دانست.

بر اساس این گزارش در بخش نهایی و اصلی معرفی ستارگان روابط عمومی ایران که فرصتی برای تبیین توانمندی ها و ظرفیت های روابط عمومی های فعال کشور و تجلیل از فعالان آن است، همراه اول در دور جوایز تخصصی پیروز به دریافت نشان ستاره طلایی روابط عمومی در حوزه های هوشمند و سایبر شد.

لازم به ذکر است فیلیپ بورمانس، رییس انجمن بین المللی روابط عمومی هم که به شکل ویدیو کنفرانس به ایراد سخنرانی در این مراسم پرداخت، ضمن اشاره بر چالش های پیش پای حوزه روابط عمومی بر استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه تر از تکنولوژی های ارتباطی تأکید کرد.

وی ارتباطات شفاف و با احترام را مناسب اساس تفاهم انسانی دانست و گفت: ما باید ضمن پیروی از اصول علمی در روابط عمومی ها، در پی ایجاد تغییرات مثبت هرچند کوچک باشیم که برای این مهم نیازمند حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی های تازه ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی هستیم.

علی ربیعی، دستیار رییس جمهور هم در این مراسم به شکل ویدیو کنفرانس حاضر به سخنرانی شد و از اهمیت مواردی نظیر بهره برداری از فضای مجازی در امر فعالیت های روابط عمومی برای حرکت به سمت نوعی روابط عمومی نوری شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2356

به "نشان روابط عمومی هوشمند و سایبر به همراه اول اعطاء شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشان روابط عمومی هوشمند و سایبر به همراه اول اعطاء شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید