تور روسیه ارزان: پوتین: جایگزینی برای منابع انرژی روسیه وجود ندارد

به گزارش مجله سفرنامه دبی، رئیس جمهور روسیه تاکید نمود که جستجوی جایگزین برای منابع انرژی روسیه پرهزینه خواهد بود و جایگزینی برای منابع انرژی روسیه وجود ندارد.

تور روسیه ارزان: پوتین: جایگزینی برای منابع انرژی روسیه وجود ندارد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ولادیمیر پوتین در نشستی در خصوص نفت و گاز و انرژی بیان کرد که کشور های غیردوست، پرداخت هزینه گاز روسیه را به روبل به تاخیر می اندازند و مسکو باید برای صادرات نفت و گاز خود بر اساس منافع ملی خود به بازار کشور های در حال توسعه برود و بازار داخلی انرژی را تقویت کند.

او در ادامه با بیان اینکه کشور های غیردوست به ناتوانی خود بدون وجود منابع انرژی روسیه از جمله گاز اذعان دارند، گفت: هیچ جایگزینی برای منابع انرژی روسیه وجود ندارد و بعضی جستجو ها برای جایگزینی پرهزینه خواهد بود. ما باید با ایجاد زیرساخت هایی، صادرات انرژی خود را به سمت شرق راهنمایی کنیم. کوشش های غرب برای دور کردن روسیه از بازار انرژی و جایگزینی شرکت های انرژی روسیه بر اقتصاد جهانی تأثیر گذاشته است. ما باید از عرضه پایدار انرژی به بازار داخلی اطمینان حاصل کنیم و در صورت امکان قیمت ها را کاهش دهیم و صادرات خود را متنوع کنیم.

رئیس جمهور روسیه بعلاوه بیان کرد که صادرات انرژی روسیه به غرب در آینده نزدیک کاهش خواهد یافت و ضروری است به بازار های صادرات خود تنوع بخشید و تغییر راستا داد. او بعلاوه هشدار داد که هزینه تامین انرژی از آمریکا به اروپا چندین برابر روسیه خواهد بود.

اظهارات پوتین یک روز پس از آن بیان می گردد که آژانس بین المللی انرژی بیان کرد که تاثیر کامل تحریم ها و خروج خریداران نفت روسیه از ماه می به بعد شروع خواهد شد.

قابل ذکر است که از ماه می به بعد و با تحریم بخش انرژی مسکو، توزیع نزدیک به سه میلیون بشکه در روز ممکن است در سطح جهانی قطع گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1401 بروزرسانی: 18 خرداد 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2237

به "تور روسیه ارزان: پوتین: جایگزینی برای منابع انرژی روسیه وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: پوتین: جایگزینی برای منابع انرژی روسیه وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید