آغاز مرحله دوم ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای کنکوری ها ، امکان ثبت برای دوازدهمی ها

به گزارش مجله سفرنامه دبی، رئیس مرکز توسعه آموزش مجازی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که مرحله دوم ایجاد سابقه و ترمیم نمرات در سامانه مربوطه برای متقاضیان فعال شده است.

آغاز مرحله دوم ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای کنکوری ها ، امکان ثبت برای دوازدهمی ها

به گزارش خبرنگاران، سجاد سیاح رئیس مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری سال 1402 در تیرماه و فرصتی که برای دریافت کد سابقه تحصیلی، ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمرات برای داوطلبان کنکوری درنظر گرفته شده است گفت: از روز چهاردهم فروردین ماه، امکان دریافت کد سابقه تحصیلی برای داوطلبان کنکوری در سامانه my.medu.ir فراهم شد.

وی افزود: مرحله دوم ایجاد سابقه و ترمیم نمرات نیز از روز چهارشنبه، سی ام فروردین ماه در سامانه my.medu.ir برای متقاضیان فعال شده است و آنها می توانند با مراجعه به درگاه سامانه مذکور از قسمت ایجاد سابقه و ترمیم نمره / سوابق تحصیلی؛ نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت درخواست خود اقدام کنند.

رئیس مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: در مرحله اول امکان دریافت کد سابقه تحصیلی فراهم شده بود، در مرحله دوم سامانه جهت ثبت نام ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای فارغ التحصیلان باز شده و در مرحله سوم این امکان به زودی برای کلاس دوازدهمی ها در سیدا فعال خواهد شد و ثبت درخواست میسر می شود.

به گزارش ایسنا، متقاضیان می توانند برای ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره، دروس مورد نظر خود را در نوبت های مختلف امتحانی انتخاب و ثبت نام کنند، اما به این نکته توجه داشته باشند که هر متقاضی صرفاً یک بار مجاز به ایجاد سابقه و یک بار ترمیم نمره برای هر درس است.

همچنین نمرات ایجاد سابقه و ترمیم صرفاً به عنوان سابقه تحصیلی اعتبار خواهد داشت و در کارنامه تحصیلی داوطلبان منظور نمی شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2416

به "آغاز مرحله دوم ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای کنکوری ها ، امکان ثبت برای دوازدهمی ها" امتیاز دهید

1 کاربر به "آغاز مرحله دوم ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای کنکوری ها ، امکان ثبت برای دوازدهمی ها" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مرحله دوم ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای کنکوری ها ، امکان ثبت برای دوازدهمی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید