انتقاد شدید کیهان از علی اکبر صالحی

به گزارش تور دبی ارزان، روزنامه کیهان از سخنان اخیر علی اکبر صالحی درباره برجام و حرف های روز گذشته روحانی درباره نظارت مجلس به وزرا انتقاد کرد.

انتقاد شدید کیهان از علی اکبر صالحی

کیهان نوشت: هر چقدر که آمریکا و اروپا در توطئه علیه ایران و تقلا برای تعمیم خسارت محض برجام به دیگر مولفه های قدرت کشورمان مصر هستند، اما در این سو متأسفانه بعضی دولتمردان همچنان مشغول حاشیه سازی بوده و پالس ضعف به طرف عهدشکن در برجام ارسال می نمایند.

این روزنامه با اشاره به اظهارات اخیر علی اکبر رییس سازمان انرژی اتمی که گفته اگر برجام نباشد و ما دوباره به شورای امنیت بازگردیم فاجعه می گردد. آن وقت می خواهیم چه کار کنیم؟، اینن سخنان را اظهار عجز و ارسال پالس ضعف به دشمن ارزیابی کرد.

صالحی با اشاره به مصوبه جنجالی اخیر مجلس درباره برجام گفت: تعجب می کنم شورای نگهبان چگونه این قانون هسته ای مجلس را تصویب نموده است

کیهان در این باره نوشت: این اظهارنظر عجیب و تأمل برانگیز در حالی است که مجلس شورای اسلامی در جهت متوقف کردن زیاده خواهی طرف عهدشکن در برجام، مصوبه لغو تحریم ها را تصویب کرد و این مصوبه به تایید شورای عالی امنیت ملی نیز رسیده بوده است. متأسفانه بعضی دولتمردان با حمله به مصوبه مذکور، طرف آمریکایی و اروپایی را به گستاخی ترغیب کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1587

به "انتقاد شدید کیهان از علی اکبر صالحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید کیهان از علی اکبر صالحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید