باز شدن پای طرفداران فوتبال ایران به نشست خبری سرمربی پورتو!

به گزارش مجله سفرنامه دبی، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پورتو فردا چهارشنبه در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مارسی فرانسه می رود.

باز شدن پای طرفداران فوتبال ایران به نشست خبری سرمربی پورتو!

سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو امروز در نشست خبری این بازی شرکت کرد و همانند نشست های قبلی، خبرنگاران پرتغالی از وی درباره مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیمش سئوال کردند.

طارمی در دو بازی گذشته پورتو در لیگ و جام حذفی پرتغال توانست دو گل به ثمر برساند.

یکی از خبرنگاران با اشاره به گلزنی طارمی از کونسیسائو درباره احتمال حضور همزمان این مهاجم ایرانی در کنار مارگا دیگر مهاجم پورتو سئوال پرسید و اینکه طرفداران خواستار امتحان کردن این ترکیب هستند.

سرمربی پورتو اما به این سئوال جواب غافلگیرنماینده ای داد و گفت: این طرفداران چه کسانی هستند؟ آیا آنها از ایران هستند؟ این طرفداران ترسناکند! آیا آنها روی مارتینز و اوانیلسون حساب نمی نمایند؟

کونسیسائو ادامه داد: ما تا یک زمانی با یک مهاجم بازی می کردیم. ما همان کاری را ادامه دادیم که فصل گذشته انجام می دادیم و یک مهاجم در ترکیب داشتیم. اخیراً آغاز به استفاده از دو مهاجم نموده ایم. من تیمی می خواهم که شایستگی و توانایی پیروزی داشته باشد.

وی بار دیگر تاکید نمود که تحت فشارهای داخلی و خارجی و طبق خواسته طرفداران تصمیم نمی گیرد. کونسیسائو گفت: اگر قرار بود تحت تاثیر این فشارها و درخواست ها باشم در پورتو کار نمی کردم. طبیعی است که طرفداران بازیکنی را به دیگری ترجیح بدهند. فکر نمی کنم انتخاب های من بد بوده باشد. در سه سال پیروز شدم دو عنوان قهرمانی کسب کنم. شاید در چینش برخی از ترکیب ها هم اشتباهاتی داشته ام و اگر به گذشته برگردم تصمیم دیگری می گیرم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1522

به "باز شدن پای طرفداران فوتبال ایران به نشست خبری سرمربی پورتو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن پای طرفداران فوتبال ایران به نشست خبری سرمربی پورتو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید