بزرگترین دروغ به خودتان برای از بین بردن اعتماد به نفس تان

به گزارش تور دبی ارزان، وقتی برای انجام کاری به راحتی جمله من نمیتوانم را می گویید در واقع به خودتان دروغ گفته اید و قابلیت و توانایی های خود را نادیده می گیرید که در نتیجه اعتماد به نفس خودتان را نابود می کنید.

بزرگترین دروغ به خودتان برای از بین بردن اعتماد به نفس تان

بزرگترین دروغ به خودتان برای از بین بردن اعتماد به نفس تان

به گزارش خبرنگاران به نقل از نمناک ،مهارت فوق العاده و شگفت انگیزی در زندگی به نام تقویت قوا و نقاط قوت وجود دارد که نه تنها شما را در هر موقعیتی که هستید پیروز تر می سازد بلکه به شما هم انرژی چند برابری می دهد تا بتوانید از پس هر کاری برآید. یک دروغ به خودتان می گویید و به خیال آسوده رها شده اید اما با نادیده دریافت توانایی های تان در قدم اول اعتماد به نفس را در خود نابود نموده اید اما طبق آنچه در این بخشخواهید خواند تاکتیک های چون کار کردن ، تقویت روابط عمومی ، سرگرمی های خلاقانه و ... می توانند نقاط قوت شما را تقویت کند.

نمی توانم بزرگترین دروغی که به خودتان می گویید

جهت برطرف این مشکل شما باید دیدگاه و یا در وسعت بیشتر مغز خوتان را دوباره بسازید و به خودتان ایمان آورید که از پس انجام هر کاری بر می آید که همراه با این فکر و ایمان به شما انرژی مثبت وارد خواهد شد که در نهایت این دو امر شما عزم خود را جزم خواهید کرد که تا به بهترین نحو احسنت کارتان را انجام دهید . به کارگیری مهارت های جدید فرصت های جدید را برای شما فراهم می نماید.

برای تقویت اعتماد به نفس تان موارد زیر را انجام دهید

مهارت های ذاتی و کسبی خود را شناسایی کنید : شناسایی این دو مهارت اولین گام در تقویت اعتماد به نفس تا نمی باشد . شما با شناسایی این دو مهارت سعی میک نید تا آنها را ارتقا دهید تا در زمینه یک فرد پیروز واقع شوید.

اندازه گیری کوشش هایتان و پیشرفتتان : هیچ کس بعد از این که از خواب بیدار گردد به عنوان یک قهرمان یا یک فرد معروف از خواب بیدار نشده است . هرکسی که پیروز شده است یا در هر زمینه ای پیروز میدان شده است نشانه تمرین و زمانی که جهت پیروز شدن در آن کسب نموده است می باشد.

همه چیز با کوشش و پیشرفت بهتر و بهتر خواهد شد. اگر شما پیشرفت خود را اندازه بگیرید روز به روز بری بیشتر رشد کردن آن کوشش خواهید کرد و انرژی بیش از حدی برای این کار بدست خواهید آورد.

رشد و پیشرفت با بالا بردن اعتماد به نفس

در هر صورت برای پیروزیت خود هر کار ممکن که به نفعتان باشد را انجام دهید . پیگیر هدف خود باشید و برای رسیدن به آن هیچ فرصتی را از دست ندهید تا در آن پیشرفت کنید.

مسلما فرصت هایی برای پیشرفت هر شخص وجود دارد ولی متاسفانه با بی فکری و عدم کوشش برای رسیدن به آنها هیچ پیشرفتی نخواهید کرد.

شاید کمی بی تجربه باشید که بخاطر این بی تجربگی کمی برای خودتان سخت می گیرید و بهتر است که تجربه های گوناگون در زمینه های مختلف کسب کنید تا بتوانید از پس هرکاری بر بیایید.

هرگز این جمله تو میتوانی را از قلم نیاندازید چرا که شما یک انسان هستید و می توانید هر کاری را انجام دهید البته قبل از انجام هرکاری باید تجربه مختص به آن کار را بدست آورید و سپس آنرا انجام دهید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1605

به "بزرگترین دروغ به خودتان برای از بین بردن اعتماد به نفس تان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین دروغ به خودتان برای از بین بردن اعتماد به نفس تان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید