خبرنگاران آبادان و خرمشهر نیازمند خانه کشتی هستند

به گزارش تور دبی ارزان، آبادان - خبرنگاران - رییس هیات کشتی منطقه آزاد اروند گفت: آبادان و خرمشهر برای پیشرفت و میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی نیازمند خانه کشتی هستند.

خبرنگاران آبادان و خرمشهر نیازمند خانه کشتی هستند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

میلاد قلاوند روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: برای اینکه کشتی منطقه آزاد اروند در صندلی مناسب تری قرار گیرد احتیاج به تجهیز سالن های این رشته است.

وی اضافه نمود: آبادان و خرمشهر دارای استعدادهای درخشان در رشته کشتی هستند که برای پرورش آنان باید خانه کشتی در اختیار داشته باشیم.

قلاوند با اشاره به میزبانی منطقه آزاد اروند از مسابقات جام جهانی و جام باشگاه های کشتی آزاد جهان در آبادان وخرمشهر اعلام کرد: برگزاری این مسابقات آن هم در سه سال متوالی در هیچ منطقه ای از کشور اتفاق نیفتاده و نخواهد افتاد اما با نگاهی که مدیران سازمان منطقه آزاد اروند به ورزش بخصوص به رشته کشتی دارند امکان برگزاری این مسابقات با کلاس بالای جهانی و با حضور بهترین های جهان فراهم شد.

رییس هیات کشتی منطقه آزاد اروند گفت: برگزاری این مسابقات به رشد و شکوفایی کشتی آبادان و خرمشهر یاری کرد و بعد از این مسابقات به تعداد کشتی گیران منطقه اضافه شد.

وی به فعالیت 200 کشتی گیر در شهرستان های آبادان و خرمشهر اشاره نمود و اضافه نمود: احداث خانه کشتی و بالا بردن دانش مربیان در کنار برگزاری رقابت های استانی و کشوری می تواند نقش بسزایی در افزایش سطح کمی و کیفی کشتی در این منطقه ایفا کند.

قلاوند گفت: 21 مربی کشتی در رشته های کشتی آزاد، فرنگی و سنتی و هشت داور بین المللی و ملی در شهرستان های آبادان و خرمشهر فعالیت می نمایند.

رییس هیات کشتی منطقه آزاد اروند اظهارداشت: یکی از برنامه های هیات برگزاری مسابقات بین المللی در رده های پایه است که پس از ریشه کن شدن کرونا این مسابقات را میزبانی خواهیم کرد.

وی اضافه نمود: متاسفانه کرونا باعث شد تمامی فعالیت های کشتی در منطقه متوقف گردد زیرا در این رشته بیشترین تماس بدنی را شاهد هستیم ولی چند مسابقه مهارتی به صورت مجازی برای ورزشکاران برگزار کردیم.

شهرهای آبادان و خرمشهر در محدوده منطقه آزاد اروند قرار دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1527

به "خبرنگاران آبادان و خرمشهر نیازمند خانه کشتی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آبادان و خرمشهر نیازمند خانه کشتی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید