ملاقات رئیس فدراسیون فوتبال ایران و مدیر باشگاه شارلوا

به گزارش مجله سفرنامه دبی، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال و مهدی بیات، مدیر باشگاه شارلوای بلژیک در بروکسل با یکدیگر ملاقات کردند.

ملاقات رئیس فدراسیون فوتبال ایران و مدیر باشگاه شارلوا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در ضیافت شام رئیس سابق فدراسیون بلژیک و مدیر باشگاه شارلوا در بروکسل شرکت کرد.

در این جلسه شهاب الدین عزیزی خادم و مهدی بیات بر همکاری های مشترک تأکید کردند. رئیس فدراسیون فوتبال ایران بر استفاده از تجربیات فوتبال بلژیک به عنوان برترین تیم رنکینگ فیفا تأکید کرد و گفت: پیشرفت فوتبال بلژیک در دو دهه گذشته تحسین برانگیز است و باید علاقه مندان بدانند چه مسیری طی شد که این کشور توانست به صدر رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، صعود کند. ما در فدراسیون فوتبال ایران در پی مدرن سازی فوتبال ملی و باشگاهی هستیم. در این راستا سعی می کنیم از تجارب گوناگون استفاده کنیم و از نیروی انسانی متخصص در این زمینه نیز بهره خواهیم گرفت.

مهدی بیات نیز توجه فدراسیون فوتبال ایران به تمام تیم های ملی را تحسین کرد و ادامه داد: آن چه از اتفاقات چند ماه گذشته فوتبال ایران می توان استنباط کرد این است که نگاهی توسعه خواهانه به فوتبال ایران حاکم شده و شاهد معماری نوینی در فوتبال کشور هستیم که قابل میزان گیری است.

رئیس باشگاه شارلووا تاکید نمود: من هم ایرانی هستم و برایم مهم است که کشورم بتواند در همه حوزه ها پیشرفت کند. به همین جهت آماده ایم تا از تمام امکانات موجود در فوتبال بلژیک و باشگاه شارلوا برای یاری به فوتبال ایران استفاده کنیم. البته این ظرفیت در سال های قبل نیز وجود داشت، اما علاقه ای از طرف فدراسیون های گذشته مبنی بر این همکاری نبود. امیدواریم در بحث آموزش، بازی های تدارکاتی و نیز برگزاری لیگ انتقال تجربه صورت گیرد و برای این موضوعات اعلام آمادگی می کنیم.

بیات با تأکید بر این نکته که در زمان ریاست بر فدراسیون بلژیک من نیز با همین مسائل روبرو شدم ادامه داد: تنها راهکار معضلات این چنینی کار و کوشش بیشتر و قابل درک است که چنین شرایطی چقدر پیچیده و سخت به نظر می رسد. به همین منظور تا جایی که این امکان فراهم باشد در کنار فدراسیون فوتبال ایران هستیم و از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد تا این فرایند همکاری به شکل مثبتی ادامه پیدا کند.

در خاتمه این ضیافت، توافق همکاری مشترک بین دو طرف، برای استفاده از مشاوران متخصص در حوزه های مورد بحث صورت پذیرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2266

به "ملاقات رئیس فدراسیون فوتبال ایران و مدیر باشگاه شارلوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات رئیس فدراسیون فوتبال ایران و مدیر باشگاه شارلوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید