رشد گازرسانی به روستاهای مرزی خراسان جنوبی

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در ادامه نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی در حال حاضر 402 روستا در چهار شهرستان مرزی خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 222 روستای دیگر نیز در این شهرستان های مرزی در دست اجراست.

رشد گازرسانی به روستاهای مرزی خراسان جنوبی

سید محمود هاشمی، امروز پنج شنبه 29 آبان به رسانه های گروهی گفت: با اقدامات انجام شده و تلاش کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی در حال حاضر 402 روستا با جمعیتی بالغ بر

28695 خانوار در شهرستان های مرزی نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: با تلاش های انجام شده گازرسانی به 222 روستای دیگر نیز با جمعیتی بالغ بر 21 هزار و 416 خانوار در این شهرستان ها در دست اجرا است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی ضمن تاکید بر اهمیت گازرسانی به روستاهای مرزی، گفت: با بهره مندی روستاهای مرزی از نعمت گاز طبیعی، علاوه بر ایجاد آسایش و رفاه، به میزان قابل توجهی از قاچاق سوخت به وسیله مرزها نیز جلوگیری می گردد.

هاشمی اضافه نمود: خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور به شمار می آید و دارای بیشترین مرز مشترک با کشور افغانستان می باشد و با اجرای پروژه های متعدد گازرسانی، بیشتر روستاهای مرزی دارای قابلیت گازرسانی از این نعمت طبیعی بهره مند شده اند.

وی اعلام کرد: در حال حاضر از مجموع 951 روستای گازدار در سطح استان، تعداد 736 روستا طی سه سال اخیر به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی، رشد چشمگیر گازرسانی به روستاها را مرهون فعالیت های کارکنان شرکت گاز استان و حمایت های شرکت ملی گاز ایران دانست و گفت: نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی حاصل زحمات کارکنانی است که در اقصی نقاط استان برای روشن شدن مشعل گاز در حال تلاش و تلاش هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1511

به "رشد گازرسانی به روستاهای مرزی خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد گازرسانی به روستاهای مرزی خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید