سان دیدن از لباس بازیگران؟

به گزارش تور دبی ارزان، چرا نمایندگان مجلس باید تحت تاثیر بعضی رسانه ها و از جمله تلویزیون باشند و وارد بازی ای شوند که هیچ دستاوردی برای جامعه ندارد.؟

سان دیدن از لباس بازیگران؟

به گزارش خبرنگاران، عصر ایران نوشت: این روزها در مجلس اتفاقاتی می افتد که آدم شاخ درمی آورد. آن از طرح حذف زبان انگلیسی از مدارس و این هم از احضار وزیر ارشاد به خاطر نوع لباس پوشیدن متین ستوده در حاشیه اکران فیلم مسخره باز.

قاضی زاده هاشمی، عضو کمیسیون فرهنگی در واکنش به سبک لباس پوشیدن این بازیگر سینما گفت: بدون شک کمیسیون فرهنگی مجلس این مسئله به وجود آمده و نارضایتی مردم را به طور جد پیگیری خواهد نمود. به هر حال نباید فراموش کنیم نسل نوجوان ما خواسته یا ناخواسته تحت تاثیر بعضی بازیگران سینما هستند و ممکن است با حواشی به وجود آمده الگوبرداری درستی در میان نوجوانان و جوانان شکل نگیرد.

البته جناب وزیر ارشاد هم گفته است: این افراد از کسانی هستند که در برنامه های تلویزیونی نیز حضور دارند. همچنین فضای آنجا فضای رسمی نبوده که این بازیگران بخواهند از وزارت ارشاد برای حضور اجازه بگیرند.

شاید اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از وزیر ارشاد انتظار دارند که در اتاق خود را قبل از شروع هر مراسم اکران خصوصی و عمومی فیلم ها و جشنواره های مختلف، به روی بازیگران سینما و تئاتر باز کند تا آنها ضمن نشان دادن نوع پوشش خود، اجازه نامه حضور در مراسم سینمایی را پیدا نمایند! یا این که قبل از عزیمت به یک جشن سینمایی، عکسی از خود به تلگرام وزیر بفرستند و ایشان نظر مثبت و منفی خود در خصوص لباس پوشیدن آنها اعلام کند.

چرا نمایندگان مجلس باید تحت تاثیر بعضی رسانه ها و از جمله تلویزیون باشند و وارد بازی ای شوند که هیچ دستاوردی برای جامعه ندارد. کاش کمیسیون فرهنگی وزیر ارشاد را برای کاغذ، یارانه مفتی که بعضی روزنامه نماها، بیرون آمدن قاچاقی بعضی فیلم ها و هزار مشکل بزرگ و کوچک دیگر احضار می کردند نه پوشش یک بازیگر. در این میان بعضی پیشنهاد داده اند که برای جشن های سینمایی از لباس های یکسان استفاده کنیم و نوعی یونیفورم برای این جشن ها طراحی کنیم. این یعنی دولت در تمام کارها حتی لباس پوشیدن بازیگران هم باید نقش داشته و دخالت کند. مگر این بازیگران به مدرسه می روند که در جشن های خصوصی و عمومی سینما، لباس یکدست بپوشند و همه شبیه هم شوند؟ ویژگی بازیگران، کوشش برای دیده شدن است. لباس پوشیدن آنها در جشن های مختلف هم بر اساس همین اصل است. این تنها شامل بازیگران ایرانی نمی گردد در سراسر دنیا اهالی سینما دوست دارند متفاوت باشند و دیده شوند. مگر می گردد این اصل را از آنها گرفت و گفت از این به بعد مثل کارمندان بانک لباس بپوشید و جشنواره ها و جشن ها بروید؟

نباید فراموش کرد که این بازیگران همان هایی هستند که تلویزیون به خاطر مناسبت های مذهبی و غیر مذهبی از آنها دعوت می نماید و از هر دری با این هنرپیشگان حرف می زند. البته دلیل این کار هم معین است. چون درهای صداوسیما به روی کسانی که در زمینه های مختلف حرفی برای گفتن دارند، بسته است و مجبور هستند دست به دامن بازیگران و خوانندگان و البته ورزشکاران شوند تا آنها نقش کارشناس را بازی نمایند.

نکته پایانی این سخن با نمایندگان مجلس است که از این وزیر ارشاد مظلوم تر و خودی تر و مذهبی تر و حوزوی تر پیدا می کنید که به او هم گیر داده اید؟!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 641

به "سان دیدن از لباس بازیگران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سان دیدن از لباس بازیگران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید