شهر بانکوک

به گزارش تور دبی ارزان، شهر بانکوک مهمترین شهر برای سفر در تور تایلند است. خرید، حمل و نقل، بهترین جاذبه تور تایلند در شهر بانکوک، غذاهای خیابانی از بخش‌های اصلی این مقاله برای مطالعه هستند.

شهر بانکوک

در تور تایلند شروع روز خود را با بازدید از مهمترین جاذبه تور تایلند به نام کاخ بزرگ بازدید نمایید. کاخ بزرگ در هنگام بعدازظهر و ظهر شلوغ بوده و بهترین زمان بازدید از این جاذبه در زمان صبح است. باید با پوشش کامل آرنج و زانو وارد این کاخ شوید. 

برای بازدید از کاخ بزرگ در تور تایلند اگر لباس پوشیده به تن ندارید، می‌توانید از مغازه‌های اطراف این جاذبه لباس سنتی این کشور را خریداری نمایید.

این کاخ با ده ها تن طلا تزیین شده است. نقشه ای در کنار بلیط تان وجود دارد که می توانید بازدیدتان را بر مبنای آن، برنامه ریزی کنید. سعی کنید کفش های راحتی به پا داشته باشید تا در طی مسیر اذیت نشوید. نیازی نیست به داخل همه ساختمان ها بروید. زیبایی و هنر معماری از بیرون این معابد نیز نمایان است.

خرید در بانکوک

پس از درس تاریخ در کاخ و صرف میان وعده، باید برای برای درس های فرهنگی مدرن روز یعنی خرید کردن آماده شوید. اگر زمان کمی برای ماندن داشته باشید شاید خرید کردن به نظرتان احمقانه باشد اما باید بدانید که بسیاری از موارد فرهنگی بانکوک در خرید کردن قابل مشاهده است. در برابر افرادی که کنار خیابان بساط پهن کرده اند، یک سری‌ مراکز خرید شیک و گران نیز وجود دارند. هم قیمت پایین و هم قیمت بالا در آنها قابل درک است. همه این موارد بستگی به سلیقه شما در خرید دارد. در مرکز خرید اصلی شهر که با ترمینال فاصله اندکی دارد، در هر طبقه شاهد طراحی های مختلفی از هر شهرستان خواهید بود.

غذاهای خیابانی در بانکوک

پس از بیرون آمدن از کاخ، به سمت رودخانه بروید. آنجا حرارت بسیار گرم و بوی عجیب و غریب حس خواهید کرد. غذاهای اصلی بانکوک در دکه های خیابانی بسیار برجسته است. مواد غذایی آنها با شیوه های خاصی طبخ می شوند که ارزش یک بار امتحان کردن را دارند. این غذاها به طرز شگفت آوری ارزان هستند.

حمل و نقل در بانکوک

این شهر وسیع، امکانات حمل و نقل مناسبی دارد. ایستگاه مترو، اتوبوس و تاکسی همگی با فاصله کمی از هم قرار گرفته اند. بعد از پیاده شدن از هواپیما، وسایلتان را بگیرید و به یک طبقه پایین بروید. آنجا می توانید با قطار سریع شهری به هرجا که خواستید بروید.

انتشار: 15 آبان 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 18

به "شهر بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید