مقاله: انیمیشن کوکو (Coco) اشاره به چه محل هایی در مکزیک دارد

به گزارش تور دبی ارزان، در انیمیشن کوکو ارجاع های زیادی به تاریخ و فرهنگ مکزیک مشاهده می گردد. اگر خاطرتان باشد در سرزمین مردگان همه چیز محور بنایی اهرام شکل ساخته شده که میگوئل برای یافتن دلاکروز به آن سمت می رود. این اهرام در واقع برگرفته از اهرام تئوتیوکان است که خارج از شهر مکزیکوسیتی کشف شده اند. باستان شناسان معتقدند این اهرام متعلق به دوره پیشاکلمبی در هزاره پیش از میلاد هستند. این محوطه باستانی در حال حاضر در فاصله 40 کیلومتری شهر مکزیکوسیتی قرار گرفته است و در سفر به مکزیک می توانید سری به این اهراه باشکوه و اسرارآمیز هم بزنید.

مقاله: انیمیشن کوکو (Coco) اشاره به چه محل هایی در مکزیک دارد

همان طور که دیدیم بسیاری از لوکیشن ها و جزئیات انیمیشن کوکو برگرفته از مکان های واقعی در مکزیک هستند. در واقع بسیاری معتقدند که تماشای این انیمیشن زیبا برترین معرفی به فرهنگ و تاریخ این مرز و بوم است و حتی می توان آن را به گردشگر ها پیشنهاد داد. طبق نظر بسیاری از کارشناسان این فیلم به برترین شکل ما را با فرهنگ، ادبیات و تاریخ مکزیک آشنا می نماید. بعضی از مهم ترین مولفه های فرهنگی و تاریخی در این انیمیشن عبارتند از:

آدرس: alacio de Correos de México, Tacuba 1, Cuauhtémoc, Centro, Mexico City, Mexico

آدرس: Gran Hotel Ciudad de México, 16 de Septiembre 82, Centro Histórico, Mexico City, Mexico

در انیمیشن کوکو سرزمین مردگان و سرزمین زنده ها به وسیله ایستگاه بزرگ مرکزی از یکدیگر جدا می شوند. این ساختمان بزرگ و باشکوه در واقع از ساختمان تاریخی اداره پست مکزیک است که در اوایل قرن بیستم ساخته شده است. معماری این ساختمان از مدرن ترین مولفه های زمان خود استفاده نموده است و ترکیبی زیبا از سنت و مدرنیته به تعداد می رود. کف مرمرین، ستون های سنگی مزین شده و قاب های پنجره برنزی درست مانند ساختمان واقعی در این انیمیشن هم به تصویر کشیده شده است.

منبع مقاله: انیمیشن کوکو (Coco) اشاره به چه محل هایی در مکزیک دارد

انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2008

به "مقاله: انیمیشن کوکو (Coco) اشاره به چه محل هایی در مکزیک دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: انیمیشن کوکو (Coco) اشاره به چه محل هایی در مکزیک دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید