نبردی شدید رخ خواهد داد، طرابلس فتح خواهد شد

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از اسپوتنیک، یک منبع نزدیک به ژنرال حفتر از نبردی سخت که طی آن طرابلس به تصرف نیروهای ارتش لیبی درخواهد آمد در صورتی که مذاکرات ثمربخش نباشد، خبر داد.

نبردی شدید رخ خواهد داد، طرابلس فتح خواهد شد

فتح الله الفرجانی از منابع نزدیک به خلیفه حفتر فرمانده ارتش لیبی گفت: هنگامی که ژنرال حفتر و هیأت همراهش از مجلس به ریاست عقیله صالح به مسکو رفت؛ در پایتخت روسیه حاضر شدند تا آنچه از پیش اعلام شده بود یعنی انحلال شبه نظامیان و آتش بس و بازگشت نیروهای ناقض حاکمیت ترکیه از لیبی به ترکیه و خاتمه دادن به توافق غیرقانونی میان ترکیه و دولت وفاق، را امضا کند.

وی اضافه کرد: همچنین هدف پشت سرگذاشتن گذشته و گشودن صفحه جدید از طریق گفتگوی جدی درباره فرایند سیاسی پس از انحلال شبه نظامیان و ورود ارتش لیبی به طرابلس بود. ارتش لیبی سندی را که امنیت ملی لیبی را تهدید کند، امضا نخواهد کرد.

الفرجانی گفت: راهکار نظامی بر روی میز است و این را ژنرال حفتر به صراحت اعلام کرده است و اگر توافقی درباره مبارزه با تروریسم و خلع سلاح شبه نظامیان رخ ندهد، احتمال جنگ با قدرت برجاست و مشابه نبردهای قبلی هم نخواهد بود و نبردی سنگین اگر مذاکرات اهداف ما را محقق نکند، خواهد بود.

وی گفت: آتش بس به خاتمه خواهد رسید و نبرد ادامه می یابد و ارتش پایتخت لیبی را فتح خواهد کرد به ویژه که در دو کیلومتری آن است و همه شبه نظامیان را با زور و با همه ابزار ممکن بیرون خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 866

به "نبردی شدید رخ خواهد داد، طرابلس فتح خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبردی شدید رخ خواهد داد، طرابلس فتح خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید