نشست تخصصی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت برگزار می گردد

اندیشکده برهان در سالگرد حماسه مردمی نهم دی ماه و در راستای توصیه رهبر معظم انقلاب برای زنده نگه داشتن این حماسه بزرگ، نشست تخصصی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت را برگزار می نماید.

نشست تخصصی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت برگزار می گردد

به گزارش ، اندیشکده برهان در راستای بزرگداشت سالروز قیام مردمی علیه فتنه بیگانه پایه سال 88 و به منظور آنالیز ابعاد نظری و تاریخی این روز بزرگ اقدام به برگزاری نشست تخصصی و نظریه پردازی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت می نماید.

دراین نشست نورالله قیصری، عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران سخنرانی می نماید.

محور های مورد طرح در این نشست عبارتند از: مؤلّفه های اصلی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت، نسبت میان صندلی ولایت فقیه و امنیّت پایدار در جمهوری اسلامی، کنش و واکنش نظام مبتنی بر ولایت فقیه در حوادث ضد امنیّتی و نقش ولایت فقیه در مدیریّت فتنه 88 و...

همچنین در حاشیه این برنامه، مراسم رونمایی از دو کتاب متناسب با موضوع نشست با عناوین شاکله الگوی امام و امّت و مبانی معرفتی نظام انقلابی امام و امّت برگزار خواهد شد.

این مراسم در تاریخ 8 دی ماه جاری از ساعت 10 صبح در محل اندیشکده برهان برقرار خواهد بود. علاقه مندان به حضور در این برنامه می توانند جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 26153293-021 تماس حاصل کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 212

به "نشست تخصصی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست تخصصی امنیّت پایدار در نظام امام و امّت برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید