کشف جسد سوخته مرد جوان در اتاق خواب

به گزارش مجله سفرنامه دبی، جسد سوخته مرد جوان در اتاق خواب ساختمان مسکونی در خیابان پلیس کشف شد.

کشف جسد سوخته مرد جوان در اتاق خواب

به گزارش تسنیم، ساعت 8:07 صبح امروز (29 فروردین) با تماس های شهروندان تهرانی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران، یک مورد انفجار و آتش سوزی در ساختمان مسکونی در خیابان پلیس، خیابان کلیم کاشانی اعلام شد که به سرعت آتش نشانان ایستگاه شماره 73 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان دو دقیقه به محل حادثه رسیدند.

محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود که در هر طبقه آن یک واحد حدوداً 120 تا 130 متر وجود داشت، در اتاق خواب واحد طبقه همکف که به حیاط خلوت نیز راه داشت، وسایل گازسوز و ... قرار گرفته و پنجره ها نیز باز بود.

در اتاق خواب مذکور آتش سوزی روی داده و در زمان حضور آتش نشانان در محل حادثه کاملاً شعله ور بود بعلاوه به گفته همسایه ها، در ابتدا صدای انفجاری نیز از محل حادثه شنیده شده که آتش نشانان با حضور در محل به سرعت عملیات خود را شروع کردند.

آتش نشانان پس از گشودن در و ورود به اتاق خواب، با شرایط بی حال و تقریباً سوخته جوان حدوداً 35 ساله روبرو شدند؛ سوختگی های شدیدی روی بدن این فرد بود که وی را سریعاً از محل حادثه خارج نموده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

به گفته سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران، فرد مذکور با تأیید عوامل اورژانس به دلیل شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود.

در نهایت آتش خاموش و از توسعه آن به سایر بخش های منزل جلوگیری به عمل آمد بعلاوه آتش نشانان مشغول آنالیز دلیل حادثه هستند، اما حدس های اولیه حاکی از نشت گاز از یکی از وسایل گازسوز و انفجار در این منزل دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1401 بروزرسانی: 11 تیر 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2260

به "کشف جسد سوخته مرد جوان در اتاق خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف جسد سوخته مرد جوان در اتاق خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید