سلامتی و پزشکی

شیخ دیاباته چگونه استقلال را صدرنشین کرد

دکتر کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال درباره نحوه آماده سازی شیخ دیاباته، مهاجم اهل اقتصادی این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

1 بهمن 1398

8 گام برای پیشگیری از آنفلوآنزا

هشت گام کلیدی برای پیشگیری از آنفلوآنزا را در مطلب زیر می خوانید.

27 دی 1398

میراث فرهنگی نقطه مشترک دو کشور ایران و یونان است

وزیر فرهنگ و ورزش یونان با اشاره به غنای فرهنگ ایران اظهار کرد: میراث فرهنگی نقطه مشترک دو کشور ایران و یونان است و تبادل دانش و تجربیات می تواند نقطه شروع این همکاری ها باشد.

24 دی 1398

هیئت های مالی لبنان هم به میدان آمدند

ایسنا نوشت: نهادهای مالی لبنان با هدف تحت فشار گذاشتن مسئولان سیاسی این کشور و انتها دادن به بحرانی که اقتصاد این کشور را به بن بست کشانده، اعتصاب عمومی سه روزه ای را خواهان شدند.

22 دی 1398

انتخابات والیبال شفاف نیست، داورزنی از وزارت هم می تواند منشا خیر باشد

پیشکسوت نام آشنای والیبال ایران گفت: متاسفانه نحوه برگزاری انتخابات والیبال شفاف نیست و داورزنی با توجه به پست مهم ترش در وزارت ورزش، از همانجا هم می تواند برای ایرن رشته منشا خیر باشد.

10 دی 1398

کم خوابی واقعا ما را به کشتن می دهد؟

سالهاست که پژوهش های متعددی بر خواب کافی تاکید دارند و غده زیادی می گویند هر فرد بالغ باید حداقل هشت ساعت در شبانه روز بخوابد.

27 آذر 1398

وضعیت بحرانی روابط کرملین-داونینگ استریت و ادامه اخراج دیپلمات ها

خبرنگاران، گروه بین الملل: در واکنش به بحران ایجاد شده میان روسیه و کشورهای غربی، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه امروز سه شنبه تأکید کرد مسکو به هیچ عنوان گستاخی کشورهای غربی را تحمل نخواهد کرد و قطعا اخراج دیپلمات های روس را پاسخ خواهد داد.

18 آذر 1398

روسیه واردات برنج هندی را ممنوع نمود

خبرنگاران : دولت روسیه واردات برنج از هند را به دلیل آلودگی به سوسکی به نام خاپرا و آغشته بودن بودن به مواد آفت کش ممنوع نمود.

14 آذر 1398

خشم مقامات نظامی آمریکا از اقدامات ترامپ

تصمیم دونالد ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از سوریه همزمان با حمله ترکیه به کردها در شمال این کشور، نقدها بسیاری را از سوی مقامات سابق و فعلی نظامی آمریکا علیه او برانگیخته است. این مقامات معتقدند که خروج از سوریه با خطر از بین رفتن پنج سال تلاش...

13 آذر 1398

سفر به ویتنام، سرزمینی ناشناخته

پشت دریاها شهری است! قایقی باید ساخت…. بعد از کران های دریای چینی شهرهایست که به زیبایی مثال زدنی و دلفریب است. کشور ویتنام دقیقا جایی ست که برای دیدن آن باید با هر وسیله ای که به دست آمد سوار شد و به آن سرکشید. اینجا بهشتی است ناشناخته…. .

10 آذر 1398

نظام کشوری ثبت سنگ های سیستم ادراری راه اندازی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد کاظم آقامیر، رئیس مرکز تحقیقات ارولوژی بیمارستان سینا از راه اندازی کشوری نظام ثبت سنگ های سیستم ادراری در مرکز تحقیقات ارولوژی بیمارستان سینا برای اولین بار در کشور اطلاع داد.

4 آذر 1398

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه از امروز 20 مهرماه آغاز می شود

ثبت نام برای شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از امروز 20 مهرماه آغاز می شود و تا 4 آبان ادامه دارد.

30 آبان 1398

فرشید باقری از فردا در تمرین استقلال، دیاباته مجددا تست می دهد

به گزارش خبرنگاران، دکتر کاوه ستوده درباره خصوص آخرین وضعیت فرشید باقری گفت: باقری بعد از مصدومیتش تحت درمان نهاده شد و پس از انجام جلسات فیزیوتراپی، توسط چند فوق تخصص مُچ مورد معاینه نهاده شد. بعد از معاینات نظر بعضی از متخصصان جراحی و بعضی دیگر معتقد...

22 آبان 1398

مدیرعامل سپاهان: قلعه نویی به خاطر شرایط جسمی در نشست ها شرکت نمی کند، از حرکت مدیر رسانه ای ما در بازی با پرسپولیس سو برداشت شد

در مورد اتفاقات داوری کارشناسان باید نظر بدهند و اینکه باید از خود ذوب آهنی ها بپرسید که به چه چیزی اعتراض دارند. من گلی که آنها زدند و داور مردود گفت را بازبینی نکردم ولی همانطور که گفتم کارشناسان باید نظر بدهند و البته فراموش نکنید ما هم در بازی های...

21 آبان 1398

میوه، دانه ای 120 هزار تومان! ، خودنمایی میوه های قاچاق با اسم های عجیب و قریب در مغازه های شمال شهر

این روز ها بازار میوه های لوکس در سایت های اینترنتی و فضای مجازی داغ شده است.

19 آبان 1398

فوت و فن های سفر اربعین با بچه ها

سفر پیاده روی اربعین نزدیک است و مادران زیادی هستند که امسال تصمیم دارند با فرزندانشان راهی این سفر پرماجرا شوند. اگر شما هم قصد دارید با فرزندانتان راهی شوید این گزارش را بخوانید.

16 آبان 1398

بسته بندی نانویی که فساد گوشت را هشدار می دهد

محققان کشور با همکاری دانشگاهی در کانادا پیروز به فراوری آزمایشگاهی نانوحسگری شدند که قادر به تشخیص فساد گوشت بوده و می توان آن را در بسته بندی های هوشمند مواد غذایی استفاده کرد.

13 آبان 1398

چین خلأ آمریکا در نظام تجارت جهانی را پر خواهد نمود

خبرنگاران، گروه بین الملل - فاطمه محمدی پور: علت پیروزی غیر قابل پیش بینی دونالد ترامپ نماینده افراطی و جنجالی حزب جمهوریخواه در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در زمینه های مختلفی مورد آنالیز قرار گرفته است که در این میان رویکرد مالی وی به عنوان...

3 آبان 1398

ماجرای انتصاب داروسازان در سمت مدیر تجهیزات پزشکی بیمارستان ها چیست؟

چندی پیش منبعی مطلع از پیوستن داروسازان به جمع افراد واجد شرایط برای مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی بیمارستان ها و مراکز درمانی اطلاع داد که حالا با انتشار نامه ای این مسئله به تایید رسید.

1 آبان 1398

خرچنگ هایی با شکم های پر از پلاستیک، دستاورد آلودگی محیط زیست در انگلیس

روند آلودگی محیط زیست در انگلیس به سطحی هشداردهنده رسیده و محققان از شناسایی تعدادی خرچنگ در رودخانه تایمز لندن خبر داده اند که شکم های آنها پر از پلاستیک است.

30 مهر 1398
تعداد: (58)