خروج یونان از منطقه یورو خطری برای ارز مشترک ندارد

به گزارش تور دبی ارزان، خبرنگاران: موسسه اعتبار سنجی استاندارد اند پورز اظهار داشت که خروج یونان از منطقه یورو خطری برای این منطقه نداشته و اقدامی عملی است.

خروج یونان از منطقه یورو خطری برای ارز مشترک ندارد

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل تور دبی ارزان به نقل از روزنامه هندلز بلات، آلمان موسسه اعتبار سنجی استاندارد اند پورز خروج یونان از منطقه یورو را عملی دانسته و چنین اقدامی را خطری برای منطقه ارز مشترک اروپایی ندانست.

موریتس کرامر از تحلیلگران ارشد موسسه استاندارد اند پورز در مصاحبه با یک روزنامه مالی آلمانی گفت: اگر قرار باشد پول های قرض داده شده به یونان در نظر گرفته نشود این هیچ تاثیری روی درجه اعتبار مالی یاری نمایندگان به یونان ندارد. بر خلاف نظرات عمومی میزان خسارت در مقایسه با نیروی مالی کشورهای طلبکار خیلی بالا نیست.

کرامر همچنین هشدارها مبنی بر اینکه با خروج یونان از منطقه یورو این منطقه ارز مشترک از هم می پاشد را رد نموده و تاکید نمود که خطر سرایت این اقدام به دیگر کشورها بالا نیست.

این تحلیلگر ارشد موسسه استاندارد اند پورز همچنین گفت که البته برای خود یونان خروج از منطقه یورو فاجعه بار خواهد بود. مردم این کشور باید احتمالا همه سختی هایی که یک بار پشت سر گذاشته اند دوباره تحمل نمایند.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 452

به "خروج یونان از منطقه یورو خطری برای ارز مشترک ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج یونان از منطقه یورو خطری برای ارز مشترک ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید