زمان ثبت نام دوباره سامانه فروش یکپارچه خودروها اعلام شد ، امکان ثبت نام برای کدام گروه از متقاضیان فراهم است؟

به گزارش مجله سفرنامه دبی، در پی افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو، این سامانه در اطلاعیه ای اعلام نمود ثبت نام ظرفیت های خالی موجود خودروسازان، مجددا با شرایط نو و به وسیله این سامانه از روز دوشنبه 20 تا پنجشنبه 23 شهریور ماه انجام خواهد شد.

زمان ثبت نام دوباره سامانه فروش یکپارچه خودروها اعلام شد ، امکان ثبت نام برای کدام گروه از متقاضیان فراهم است؟

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اطلاعیه شماره پنج سامانه فروش یکپارچه خودرو، این سامانه از روز دوشنبه بیستم شهریور ماه تا روز پنجشنبه هفته جاری 23 شهریور ماه باز خواهند شد تا امکان ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان خودرو در اولین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل 1403 دارند، فراهم گردد.

طبق اطلاعیه تازه سامانه یکپارچه فروش خودروها، ظرفیت های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط تازه و به وسیله این سامانه عرضه خواهد شد.

متن کامل این اطلاعیه به توضیح ذیل است:

با توجه به اجرای مرحله اول تخصیص خودرو از محل ظرفیت های خالی موجود بعضی شرکت های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت های موجود،در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام نموده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط تازه و به وسیله سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال 1402 ازمحل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط به توضیح ذیل می توانند نسبت به ثبت نام درسامانه اقدام نمایند:

1 - متقاضیان محصولات تمامی شرکت های حاضر در طرح(اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آنها در سال 1403 معین شده است می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده به وسیله شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام نمایند:

* در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب نماید تا خودرو قبلی حذف گردد .

* پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و میبایست خودروی تازه خود را انتخاب نمایند.

* پس از سرانجام مهلت تغییرخودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا فرآیند ثبت نام نهایی گردد.

تبصره 1: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده ،تخصیص به ترتیب اولویت های معین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره2: در صورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نگردد کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره 3: در صورتی که متقاضی ، خودروی تازه را انتخاب کند ولی در زمان معین شده به وسیله خودروساز مبالغ معین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکنداز اولویت بندی حذف می گردد.

2 - متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم است. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند 1 خواهد بود.

* مدت زمان جابه جایی یا انتخاب خودرو 4 روز خواهد بود.

* پس از ارسال لیست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت 5 روز فراهم می گردد.

* کلیه افرادی که تا به امروز دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته اند مشمول این طرح نیست.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می گردد متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت های مذکور مراجعه نمایند.

زمان اجرای آغاز تا سرانجام طرح :

از روز دوشنبه مورخ 1402/06/20 تا روز پنجشنبه مورخ 1402/06/23 است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 شهریور 1402 بروزرسانی: 19 شهریور 1402 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2468

به "زمان ثبت نام دوباره سامانه فروش یکپارچه خودروها اعلام شد ، امکان ثبت نام برای کدام گروه از متقاضیان فراهم است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام دوباره سامانه فروش یکپارچه خودروها اعلام شد ، امکان ثبت نام برای کدام گروه از متقاضیان فراهم است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید