سلطانی فر: اردوهای آماده سازی ورزشکاران المپیکی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد

به گزارش تور دبی ارزان، وزیر ورزش و جوانان گفت: اردوهای آماده سازی ورزشکاران المپیکی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

سلطانی فر: اردوهای آماده سازی ورزشکاران المپیکی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد

به گزارش تور دبی ارزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی فر گفت : تا آنجا که امکانش را داشته باشیم اردوهای مان را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهیم کرد. مسابقات کسب سهمیه یکی پس از دیگری در حال لغو شدن است. به طور مثال مسابقات کسب سهمیه کشتی که قرار بود 8 فروردین در قرقیزستان برگزار گردد، لغو شده و مسابقات انتخابی در وزنه برداری هم که قرار بود در ازبکستان برگزار گردد، لغو شده است. بسیاری از رشته ها هم که قرار بود در موعد خود برگزار گردد، فعلاً لغو شده است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با تدابیری که اتخاذ شده و با هماهنگی فدراسیون جهانی رشته ها و کمیته بین المللی المپیک و سایر کنفدراسیون های آسیایی، مسابقات انتخابی این رشته ها قرار است به زمان دیگری موکول شوند.

وی اضافه نمود: ما این زمان ها را فعلاً نمی دانیم و اینکه آیا قبل از مرداد سال آینده مسابقات انتخابی برگزار می شوند یا با موضوعی دیگر روبه رو خواهیم بود.

سلطانی فر گفت: باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرایط شیوع ویروس کرونا و نحوه مقابله کشورها و نحوه غلبه آنها بر این ویروس چگونه خواهد بود و قطعاً شرایط مقابله و کنترل این ویروس روی تصمیمات بعدی ما مؤثر است.

وی ادامه داد: ما امیدواریم این بلیه جهانی هر چه زودتر انتها پیدا کند و جریان عمومی زندگی در کشورهای مختلف جاری گردد و ورزش هم مثل گذشته بتواند موجبات شور و شادی و شعف مردم را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1034

به "سلطانی فر: اردوهای آماده سازی ورزشکاران المپیکی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: اردوهای آماده سازی ورزشکاران المپیکی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید