صعود 4 تکواندوکار گیلانی به مرحله نهایی رقابت های پومسه

به گزارش تور دبی ارزان، تکواندوکاران گیلانی یک مدال طلای دیگر از اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور کسب کردند و 4 تکواندوکار دیگر نیز به مرحله نهایی راه یافتند.

صعود 4 تکواندوکار گیلانی به مرحله نهایی رقابت های پومسه

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از ایرنا، رئیس هیات تکواندو استان گیلان اظهارکرد: با سرانجام یافتن داوری مرحله نیمه نهایی اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور جام عظیم مهربانی، 4 تکواندوکار گیلانی در رده های سنی 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال و 18 تا 30 به مرحله نهایی راه یافتند تا شانس کسب مقام قهرمانی و مدال طلا را داشته باشند.

محسن سترگی اضافه کرد: با توجه به اعلام فدراسیون تکواندو، امیرعلی علیزاده تکواندوکار شایسته گیلانی در رده سنی 12 تا 14 سال به مرحله نهایی اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری قهرمانی کشور راه یافت.

وی ادامه داد: محمدابراهیم رشتی دیگر تکواندوکار گیلانی در رده سنی 15 الی 17 سال، محمدحسین درفشی و سجاد گلی پور در رده سنی 18 تا 30 سال دیگر تکواندوکاران استان گیلان به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند.

سترگی بیان نمود: همچنین نفرات برتر رقابت های پومسه غیرحضوری رده سنی 51 تا60 سال نیز اعلام شد که در نهایت ابراهیم خاوری دانشور تکواندوکار شایسته گیلانی مدال طلا و مقام قهرمانی را کسب کرد تا تعداد مدال های طلای کسب شده توسط ورزشکاران گیلانی در این مسابقات به 2 مدال افرایش یابد.

رئیس هیات تکواندو گیلان بیان نمود: پیش از این نیز در سرانجام رقابت های پومسه رده سنی 61 تا 65 سال، محمد بابایی تکواندوکار و مربی باسابقه استان گیلان در این رده سنی، عنوان قهرمانی و مدال طلا را به خود اختصاص داد.

سترگی توضیح داد: همچنین نفرات برتر رقابت های پومسه غیرحضوری 41 تا 50 سال نیز اعلام شد که محمد علیزاده دیگر تکواندوکار پومسه رو استان گیلان پس از ورزشکارانی از کرمانشاه و آذربایجان شرقی روی سکوی سوم نهاده شد و مدال برنز این مسابقات را تصاحب کرد.

وی اظهار کرد: اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور با عنوان جام عظیم مهربانی با حضور 800 ورزشکار در 2 گروه مردان و زنان، در 11 رده سنی و رقابت های روسا، دبیران و نایب رئیسان هیات های استانی در حال برگزاری است.

سترگی در دامه گفت: این مسابقات برای اجرای طرح پویش دست هایی خدایی برگزار گردید و تمامی درآمد حاصله از این رقابت ها، صرف خانواده های تکواندوکاران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1244

به "صعود 4 تکواندوکار گیلانی به مرحله نهایی رقابت های پومسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 4 تکواندوکار گیلانی به مرحله نهایی رقابت های پومسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید