فرود اکشن تام کروز روی فرش قرمز!

به گزارش مجله سفرنامه دبی، استودیوی پارامونت در پیش نمایش فیلمش از یک ناو هواپیمابر، چند جت جنگنده و سربازهای یونیفرم پوشیده استفاده کرد

فرود اکشن تام کروز روی فرش قرمز!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری مهر، همانطور که شاید می شد از تام کروز انتظار داشت، افتتاحیه فیلم تازه تاپ گان: ماوریک او به شیوه ای معمولی و با یک مراسم فرش قرمز در هالیوود برگزار نشد.

در حالی که تنها چند هفته تا نمایش فیلم در فستیوال فیلم کن به جای مانده، پارامونت یک ناو هواپیمابر بازنشسته شده را به کار گرفت تا ستاره فیلمش بتواند یک ورود اکشن حقیقی داشته باشد.

هالیوودریپورتر گزارش داده، هم بازی های تام کروز رویکردی زمینی تر داشتند، اما کروز که مجوز خلبانی دارد، با هلی کوپتر خودش از راه رسید، روی ناو فرود آمد و بعد از راه رفتن روی فرش قرمزی که آنجا پهن شده بود به شوخی گفت اگر می خواست با اوبر از راه برسد خیلی لذت نمی برد. اما این تنها بخشی از مراسم بود چون حضار در پیش نمایش فیلم همچنین ناظر پرواز جت های جنگنده در آسمان، رژه سربازهای یونیفرم پوشیده و مجموعه بازیگران پرستاره فیلم بودند.

جری بروکهایمر، تهیه کننده فیلم گفت بیش از 35 سال از فیلم اصلی تاپ گان می گذرد و یک دهه است که بحث ساخت دنباله آن مطرح شده است.

بروکهایمر اضافه کرد که جوزف کوزینسکی کارگردان فیلم، داستانی کامل حتی با پوسترها و تصاویری که می خواست داشته باشد را به کروز و تیمش پیشنهاد داد و بعد از خواندن فیلمنامه کروز تا حدی راضی بود که تلفنش را درآورد و به پارامونت زنگ زد و گفت می خواهم یک فیلم تاپ گان دیگر بسازم.

تازهترین مطالب

فستیوال Escapade 2022 در اتاوا برگزار می گردد

فستیوال موسیقی و هنر (2022) Sled Island

رقابت روسیه و آمریکا برای ساخت نخستین فیلم در فضا

تهیه کننده همچنین تایید کرد که در تمام صحنه های اکشن فیلم که پرواز کردن دیده می گردد واقعاً تام کروز دارد پرواز می کند و به هیچ وجه بدلکاری انجام نشد. در این فیلم شخصیت محبوب آیس من با نقش آفرینی ول کیلمر هم بازمی گردد.

بروکهایمر با یادآوری اینکه ول کیلمر پس از ابتلا به سرطان حنجره صدای خود را از دست داده، گفت: تام به ما گفت که بدون ول فیلم را نمی سازم. خوشبختانه ول هم آماده بود و با هم این صحنه ها را خلق کردیم. خیلی احساساتی بود که ببینیم ماوریک و آیس من دوباره بعد از 36 سال کنار هم قرار می گیرند.

بازیگران تازه فیلم هم مجبور بودند تمرین های سختی را که تام کروز اعمال می کرد انجام دهند. این شامل دو تا سه ساعت شنا کردن و پس از آن دو ساعت پرواز کردن در روز می شد. در نهایت آن ها این قابلیت را پیدا کردند تا مانند خلبانان واقعی بتوانند با فشار سنگین این کار کنار بیایند و کنار خلبانان تعلیم دیده پرواز کنند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2276

به "فرود اکشن تام کروز روی فرش قرمز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرود اکشن تام کروز روی فرش قرمز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید