معمای توهم نوری؛ فقط 3 درصد از مردم می توانند مسواک را در اتاق خواب پیدا نمایند!

به گزارش مجله سفرنامه دبی، افراد با هوش بالا می توانند این تست توهم نوری را حل نمایند. تنها 3 درصد از مردم می توانند مسواک پنهان را در 13 ثانیه ببینند.

معمای توهم نوری؛ فقط 3 درصد از مردم می توانند مسواک را در اتاق خواب پیدا نمایند!

خبرنگاران | در این تصویر توهم نوری، یک کروکودیل پنهان شده است. اگر بتوانید مسواک را در 13 ثانیه تشخیص دهید، نابغه هستید. اکنون با انجام این چالش توهم نوری، مهارت های تمرکز و بینایی خود را محک بزنید.

به گزارش خبرنگاران ؛ چه مقدار به سطح تمرکز و مهارت های بصریتان آگاهی دارید؟ آیا می توانید مسواک پنهان در اتاق را در 13 ثانیه تشخیص دهید؟ این چالش را انجام دهید تا پاسخ سؤال را متوجه شوید.

هدف اصلی چالش توهم نوری پیدا کردن جسمی است که در تصویربه طرز هوشمندانه ای استتار شده باشد. در بعضی موارد، چیزی که به نظر می رسد یک شی است، می تواند در واقعیت کاملاً متفاوت باشد.

آیا برای معین سطح قدرت بینایی و تمرکزتان مشتاق هستد؟

پس یکبار دیگر تصویر را ببینید:

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا یک تصویر توهم نوری است که هدف اصلی آن فریب مغز شما است و چالش پیش روی شما این است که بر این توهم غلبه کنید و مسواک موجود در این تصویر را در 13 ثانیه تشخیص دهید.

این یک چالش آسان است که می تواند به وسیله یک کاربر با تجربه در حل معما های توهم نوری ظرف چند ثانیه حل گردد. تصاویر توهم نوری مهارت های بینایی و سطح ادراک شما را آزمایش می نمایند و تا حدی به سنجش هوش شما یاری می نمایند.

.

.

.

توهمات نوری منبع عالی تفریح برای نوجوانان و بزرگسالان است. آن ها نقاط خاصی از مغزشما را تحریک می نمایند. آیا مسواک را در 13 ثانیه دیدید؟

.

.

.

چالش پیش روی شما این است که مسواکی را که در تصویر وجود دارد در 13 ثانیه پیدا کنید، این مسواک به طرز هوشمندانه ای در میان لوازم اتاق خواب پنهان شده است.

.

.

.

مسواک را دیدید؟

.

.

.

عجله کنید، فرصت زیادی ندارید.

.

.

.

کنجکاو هستید بدانید مسواک کجاست؟

.

.

.

زمان تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری

منبع: فرادید
انتشار: 25 آذر 1401 بروزرسانی: 25 آذر 1401 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 2355

به "معمای توهم نوری؛ فقط 3 درصد از مردم می توانند مسواک را در اتاق خواب پیدا نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای توهم نوری؛ فقط 3 درصد از مردم می توانند مسواک را در اتاق خواب پیدا نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید