هتل مقوایی در فرودگاهی ژاپنی برای مسافران در انتظار پاسخ آزمایش کرونا

به گزارش تور دبی ارزان، فرودگاه ناریتا در نزدیکی توکیو یک هتل مقوایی برای مسافرانی که منتظر دریافت نتیجه آزمایش کرونای خود هستند راه اندازی نموده است.

هتل مقوایی در فرودگاهی ژاپنی برای مسافران در انتظار پاسخ آزمایش کرونا

به گزارش تور دبی ارزان به نقل از scmp، فرودگاه ناریتا با راه اندازی یک هتل مقوایی در محوطه تحویل بار، مسافرانی که منتظر دریافت نتیجه آزمایش کرونای خود هستند را اسکان داد.

مسئولین ژاپنی مدت زمان مورد احتیاج برای انجام آزمایش را شش ساعت عنوان نموده بودند ولی بعضا تا دو روز نیز طول می کشد و همین امر ضرورت فراهم شدن شرایطی برای اسکان مسافران را افزایش داد.

اگرچه پروازهای این فرودگاه که در 60 کیلومتری شرقی توکیو واقع شده به شدت کاهش یافته است و یکی از باندهای این فرودگاه بسته شده، اما هواپیماها هنوز با مسافرانی از کشورهایی مانند ایالات متحده و ایتالیا در حال فرود آمدن هستند. به دلیل شرایط بحرانی این کشورها، انجام آزمایش های غربال گری برای مسافران آنها لازم است.

یکی از مسئولین وزارت بهداشت ژاپن زمان اعلام نتایج را شش ساعت اعلام نموده بود امادر عمل تا یکی دو روز نیز طول می کشد. مسافران از استفاده از وسایل و نقل عمومی منع شده اند و اگر کسی به استقبال مسافری نیاید وی باید تا آماده شدن جواب آزمایش صبر نمایند.

با توجه به تکمیل طرفیت هتل فرودگاه، این هتل مقوایی به عنوان مکانی برای استراحت مسافران منتظر فراهم شده است. این تخت خواب های مقوایی برای استفاده در شرایط اضطراری مانند وقوع بلایای طبیعی طراحی و ساخته شده اند و یک تشک به همراه لحاف در هر کدام از آن ها تعبیه شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 1243

به "هتل مقوایی در فرودگاهی ژاپنی برای مسافران در انتظار پاسخ آزمایش کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل مقوایی در فرودگاهی ژاپنی برای مسافران در انتظار پاسخ آزمایش کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید