ترامپ: ناتو را من نجات دادم، اتحادیه اروپا تهدیدی بسیار بد برای آمریکاست آمریکا: 109 آسیب مغزی سربازان آمریکایی از حمله موشکی ایران

به گزارش تور دبی ارزان، به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، رییس جمهور آمریکا مدعی شد، این کشور قدرتمندترین نیروی هسته ای دنیا را ایجاد خواهد نمود.

ترامپ: ناتو را من نجات دادم، اتحادیه اروپا تهدیدی بسیار بد برای آمریکاست آمریکا: 109 آسیب مغزی سربازان آمریکایی از حمله موشکی ایران

با ما همراه باشید و با هزینه سفر به ایتالیا چقدر است از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

دونالد ترامپ در سخنرانی خود در جمع فرماندهان آمریکایی در کاخ سفید درباره اتحادیه اروپا، ناتو، تسلیحات هسته ای و همچنین مسائل سیاسی و اقتصادی داخلی آمریکا صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا درباره ناتو مدعی شد که پیش از ریاست جمهوری او این اتحاد در حال سقوط بود و با روی کار آمدن او و متقاعد کردن دیگر کشورهای عضو برای مشارکت اقتصادی بیشتر، ناتو را از آن شرایط نجات داد.

او اما در این سخنرانی اتحادیه اروپا را تهدیدی بسیار بد برای آمریکا دانست.

به گزارش شبکه خبری سی بی اس، او همچنین گفت که یکی از دلایل اولیه تشکیل اتحادیه اروپا این بوده است که کشورهای عضو آن بتوانند از آمریکا انتقاد نمایند و به آن بتازند!

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، رییس جمهور آمریکا مدعی شد، این کشور قدرتمندترین نیروی هسته ای دنیا را ایجاد خواهد نمود.

او در این خصوص اعلام کرد: اکنون روسیه و چین همزمان با یکدیگر خواهان مذاکره با ما برای متوقف کردن هزینه میلیاردها دلار برای تسلیحات هسته ای هستند.

وی با این حال اضافه کرد، تا زمانی که توافقی به دست آید، تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که قدرتمندترین نیروی هسته ای دنیا را ایجاد کند.

به گفته ترامپ، آمریکا تعداد بسیار زیادی موشک فوق سریع دارد و به این دلیل که هم مسکو و هم پکن چنین تسلیحاتی دارند، واشنگتن نیازمند این تسلیحات است.

او در مورد عملکرد خود در زمینه اقتصادی نیز گفت، از زمان پیروزی اش در انتخابات، آمریکا هفت میلیون فرصت شغلی تازه به دست آورده است و نرخ بیکاری به پایین ترین میزان خود در 50 سال اخیر رسیده است.

رییس جمهور آمریکا اظهار کرد، میانگین بیکاری ای که طی سه ساله ریاست جمهوری او در آمریکا وجود داشته، پایین ترین میزان در تاریخ دولت های این کشور بوده است.

ترامپ در جمع فرماندهان در کاخ سفید گفت: ما در میانه بازگشت آمریکای بزرگ هستیم و پیروز ترین اقتصاد و جامع ترین جامعه ای را که تا کنون وجود داشته، ایجاد می کنیم.

او با اشاره به بخش های مهاجرپذیر آمریکا به ویژه کالیفرنیا اظهار کرد: می دانم که ما سیاست های متفاوتی داریم اما سیاست این شهرها مسائل بزرگی ایجاد می نمایند.

-

بیشتر بخوانید:

آمریکا: 109 آسیب مغزی سربازان آمریکایی از حمله موشکی ایران

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dubairo.ir شناسه مطلب: 903

به "ترامپ: ناتو را من نجات دادم، اتحادیه اروپا تهدیدی بسیار بد برای آمریکاست آمریکا: 109 آسیب مغزی سربازان آمریکایی از حمله موشکی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ناتو را من نجات دادم، اتحادیه اروپا تهدیدی بسیار بد برای آمریکاست آمریکا: 109 آسیب مغزی سربازان آمریکایی از حمله موشکی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید