تعاریف و اصطلاحات

ارزش پیشنهادی برند (Brand Value Proposition) چیست و چگونه ایجاد می گردد؟

عبارت ارزش پیشنهادی یک برند یا Brand Value Proposition، در واقع قول و تضمینی است که یک برند به مشتریان می­ دهد و آنها را قانع می ­کند که چرا باید کالا یا خدماتی را از آن برند بخرند. ارزش پیشنهادی یک برند، نقش زیادی در فرایند بازاریابی دارد؛ اما در کشور ما بیشتر کسب...

7 آبان 1399

درگیری نظامی جدید آمریکا و روسیه

پس از آنکه یک گشتی آمریکایی در راستا قامشلی-المالکیه متعرض یک گشتی روس شد که قصد نزدیک شدن به مرزهای عراق در حومه شرقی شهر قامشلی را داشت، درگیری نظامی جدیدی میان نیروهای دو طرف شکل گرفت.

21 مهر 1399

شیائومی به زودی از جذاب ترین قابلیت رابط کاربری MIUI 12 رونمایی می نماید

اینطور که به نظر می رسد، شیائومی میخواهد به زودی قابلیت Back Tap را به رابط کاربری MIUI 12 اضافه کند که به یاری آن کاربران می توانند با دو یا سه بار ضربه روی پنل پشتی گوشی، عملیات خاصی را انجام دهند.

30 شهریور 1399

اعلام کشف ویرانه های یک کاخ باستانی در مکزیک

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، کشف ویرانه های یک کاخ باستانی در مکزیک صورت گرفت.

22 شهریور 1399

اعلام کشف قدیمی ترین اثر هنری چین

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کشف قدیمی ترین اثر هنری چین صورت پذیرفت.

23 مرداد 1399

آینده پژوهی تحولات روستایی ما را به واقعیت نزدیک می نماید

پژوهش ها و مطالعات در حوزه روستا در کشور ما سابقه خیلی طولانی ندارد و سال 1340 را می توان سرآغاز این گونه مطالعات دانست.

5 مرداد 1399

اعلام راه اندازی طرح سفر مجازی زنده از استرالیا

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، راه اندازی طرح سفر مجازی زنده از استرالیا صورت گرفت.

4 مرداد 1399

چاپ تاتو Tattoo آموزش 0 تا 100 چاپ تتو 2020

امروزه چاپ تاتو بیش از پیش محبوبیت یافته است و هر روز مردان و زنان بیشتری به داشتن تاتو در نقاط مختلف بدن روی می آورند. اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات در خصوص چاپ تاتو و چگونگی انجام آن هستید این متن را تا سرانجام دنبال کنید.

3 مرداد 1399

اعمال توصیه شده در هنگام افطارچیست؟

در ماه مبارک رمضان افراد با سختی های روزه کنار آمده و به هاطر خدا روزه میگیرند

20 تیر 1399

همه چیز درباره وام ساخت مسکن و شرایط دریافت آن

همان طور که می دانید مسکن یکی از احتیاجهای اساسی هر انسانی است. امروزه در شهرهای عظیم با توجه به بالا بودن قیمت خانه، داشتن سرپناهی برای زندگی، اهمیت زیادی دارد. افراد به طریقه های مختلف سعی می نمایند خانه دار شوند و از مسائل اجاره نشینی رهایی یابند. یکی...

19 خرداد 1399

حفظ باغات قصردشت بدون نظارت و مشارکت عمومی ناممکن است

رئیس شورای شهر شیراز گفت: باغات قصردشت بدون نظارت عمومی و مشارکت مردم و دلسوزان حفظ نخواهد شد، مساله تخریب باغات قصردشت از جمله مواردی است که وسوسه سودجویان و درآمد های میلیاردی تهدیدی همیشگی برای آن محسوب می گردد.

16 اردیبهشت 1399

اقامت گردشگران چینی و عراقی در خانه های غیرمجاز تهران!

معاون گردشگری استان تهران از شناسایی اقامتگاه های غیرمجاز گردشگران چینی و عرب زبان در شهر تهران و سامان دهی آن ها اطلاع داد.

5 اسفند 1398

صفر تا صدِ قهوه اسپرسو

قهوه اسپرسو | Espressoاگر از قهوه خوران قهار و یا حتی معمولی باشید، بدون شک یکی از هواداران قهوه اسپرسو آن هم از نوع دابل شاتش هستید. قهوه اسپرسو یکی از روش های دم کردن قهوه است که چکیده اش، نوعی قهوه غلیظ و با درصد بالایی از کافئین است. امروز ما درباره قهوه...

24 خرداد 1398